15min be reklamos
2022 11 05, 11:18

G.Žilinskas – apie santykius su jaunesne mylimąja: mintis apie juos iš pradžių glumino

Žvaigždžių fotografas Gediminas Žilinskas neslepia – savo srities profesionalu jis tapo ne iškart. Tačiau dabar žinomas vyras puikiai žino, kaip atskleisti gražiausias moters puses, o jau kurį laiką tą padaryti jam padeda ir mylimoji Beatričė. Daugiau apie savo kelią į fotografijos olimpą, laimę turėti šeimą, ypatingą sūnaus vardą bei mylimąją Gediminas papasakoja laidoje „Pasaulis pagal moteris“.
Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė
Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė / Karolinos Toleikytės nuotr.

Tarp gražiausių moterų besisukantis vyras įsitikinęs – nėra nefotogeniškų moterų. O svarbiausia fotografo užduotis – išryškinti individualų žmogaus grožį. Tai Gediminas moka puikiai. Kiekvienoje nuotraukoje jis atskleidžia įdomiausias žmonių puses, o jo modeliais tapusios moterys tarsi nušvinta ir ima spinduliuoti švelniu moteriškumu.

Gediminas laidoje praskleidžia savo darbo, kurį yra įsimylėjęs, užkulisius, bei papasakos, kas kiekvieną moterį daro nepakartojama. Pasirodo, kad prie to visuomet prisideda ir jo antroji pusė.

TV3 nuotr./Gediminas Žilinskas ir Kristina Rimienė
TV3 nuotr./Gediminas Žilinskas ir Kristina Rimienė

Meilė amžiaus ribų nepaiso

Gediminas su savo mylimąja ir sūnaus motina Beatriče susipažino darbe, o kartą, kai į ją pažvelgė kitomis akimis, prisimena iki šiol. Sykį pakvietęs ją valgyti sriubos, kurią pats pagamino, Gediminas liko sužavėtas.

„Man labai seksualu, kai moteris valgo. Matau, kad jai skanu, o aš duodu jai dar lėkštę humuso, daržovyčių... Toks sveiko žmogaus požymis – valgo“, – prisimena pasakodamas Gediminas.

Porą skiria nemažas amžiaus skirtumas – žinomas fotografas laidoje atvirauja, kad anksčiau jį tai glumino. „Galvojau, per daug, negali čia nieko būti“, – pasakoja Gediminas.

Karolinos Toleikytės nuotr./Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė
Karolinos Toleikytės nuotr./Gediminas Žilinskas ir Beatričė Brusokaitė

Tačiau jo nuomonę pakeitė itin sklandus bendravimas pasivaikščiojimų po parkus metu: „Supratau, kad man su ja faina, aš gerai jaučiuosi. Pradėjome kalbėti apie ateitį, ką ji planuoja daryti, dalintis šeimos vizijomis. Nors tuo metu nebuvo net bučkio – tiesiog einame kaip draugai, šnekamės“.

Fotografas laidos žiūrovams atvirai papasakoja ir apie savo dvejones, nerimą ir piršlybas, kurias vainikavo puiki žinia apie į pasaulį ateisiančią atžalą. Sūnaus gimimas į Gedimino gyvenimą įnešė naujų potyrių ir jausmų, apie kuriuos jis iki šiol kalba su ašaromis.

Visko pradžia

Šiandien vyras džiaugiasi savo šeima ir uždirbtu bei vertinamu vardu fotografijos pasaulyje. Tačiau kelias į pripažinimą nebuvo paprastas. Gediminas papasakos, kaip būdamas 13 metų patyrė širdies operaciją, kuri jį sustabdė penkeriems metams. Tai žinomą vyrą privertė anksčiau subręsti ir būtent tuomet jis gavo dovanų savo pirmąjį fotoaparatą.

Jo noras susieti savo ateitį su fotografija aplinkinių nežavėjo, tačiau Gediminas buvo atkaklus. Noras mokytis, dirbti ir kurti jam atvėrė kelius. O šiandien jis drąsiai gali pasakoti apie savo sukauptą patirtį bei dalintis puikios karjeros sėkmės receptu.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Fotogalerijos:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką