15min be reklamos
2017 01 04, 18:58

Gabrielė Martirosianaitė nekomentuoja, kad ji ir Mindaugas Stasiulis – pora

Naujiena, kad Mindaugas Stasiulis (37) ir Gabrielė Martirosianaitė (26) vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus, internete pasirodė 2017-ųjų pradžioje.Tiesa, pati Gabrielė nuo komentarų iki šiol susilaiko.
Gabrielė Martirosianaitė ir Mindaugas Stasiulis
Gabrielė Martirosianaitė ir Mindaugas Stasiulis / Gretos Skaraitienės ir Viganto Ovadnevo nuotr.

15min žiniomis, Gabrielė ir Mindaugas antradienį (2017 metų sausį – red.) tuo pačiu lėktuvu grįžo iš Barselonos, kur su draugų kompanija kartu sutiko Naujuosius.

Trečiadienį G.Martirosianaitė jau filmavosi „Žvaigždžių duetuose“, o tą patį vakarą – nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos pirmoje laidoje. Ji – projekto vedėja.

Prieš filmavimą sutikta LRT televizijos koridoriuose, G.Martirosianaitė tuomet nesurado laiko pakomentuoti žinią apie romantiškus savo ir M.Stasiulio jausmus.

Mindaugas ir Gabrielė – kolegos

Mindaugas ir Gabrielė dirba radijo stotyje M-1. Gabrielė prie komandos prisijungė 2013 metais. Šiuo metu su kolega Mantu Bružu ji veda laidą „Čia mano radijas“.

Mindaugas Stasiulis – veda laidą „M-1 ryto šou“. Be to, yra radijo stoties programų direktorius.

15min primena, kad šiuo metu Mindaugas Stasiulis skiriasi su žmona Karolina. Pora nusprendė pasukti skirtingais keliais po penkerių metų santuokos.

Tai – nebuvo pirma M.Stasiulio šeima. Vedybinį gyvenimą Mindaugas pradėjo būdamas 22 metų. Tąkart santuoka truko beveik metus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mindaugas Stasiulis skiriasi su žmona Karolina

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką