Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Gabrielės Martirosianaitės fotosesija Nidoje: „Pirmą kartą nuoširdžiai jaučiuosi savimi“

Nidos gamtos įkvėpti, dvelkiantys pajūriu ir saugantys šilčiausius prisiminimus – tokie yra megztiniai, kurių veidu vieną apsiniaukusį vasaros sekmadienį tapo radijo ir televizijos laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė.
Gabrielė Martirosianaitė
Gabrielė Martirosianaitė / Raimondos Vyšnios nuotr.

„Šioje fotosesijoje susijungė Neringos kraštas, kuris mane pavergė dar vaikystėje ir „Salanida“ kūriniai, kuriuos labai mėgstu, dėviu pati ir dovanoju mylimiausioms moterims savo gyvenime. Man pasiūlius tapti megztinių fotosesijos veidu labai apsidžiaugiau, kad galėsiu reklamuoti tai, ką iš tiesų pati nešioju ir kuo tikiu. Esu labai patenkinta šia fotosesija, nes pirmą kartą nuoširdžiai jaučiuosi savimi, be sunkaus makiažo ir tokia, kokią save matau pati“, – įspūdžiais dalinosi Gabrielė Martirosianaitė.

Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

„Nida pirmiausia yra gamta ir tai kaip jaučiamės būdami čia. Mums svarbu, kad ši viena gražiausių Lietuvos vietų būtų mylima ir saugoma. Ne paslaptis, kad mados verslas ir greitosios mados kultūra nėra draugiški gamtai. Kasmet pasaulyje pagaminama apie 80 milijardų drabužių vienetų ir milijardai jų atsiduria sąvartynuose. Mes norime prisidėti prie atsakingos mados ir kurti drabužius, kurie būtų draugiški aplinkai, drabužius, kurie nebūtų išmetami po kelių apsirengimų. Gyvendamos šiomis idėjomis šią vasarą į savo megztų drabužių liniją įvedėme naują pluoštą – perdirbto džinso medvilnę. Tai – siūlas pagamintas iš senų džinsų ir atgimęs antrą kartą. Todėl tarp mūsų modelių nuo šiol galima rasti ir perdirbto džinso medvilnės megztinių, kurie ypač tinka vasarai ar ankstyvam rudeniui ir svarbiausia turi išliekamąja emocinę vertę“, – pasakojo viena iš „Salanida“ kūrėjų Silva Rindzevičiūtė.

Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė
Raimondos Vyšnios nuotr./Gabrielė Martirosianaitė

„Jeigu kurti madą, tai tik atsakingai ir kuo labiau mažinant žalingą poveikį gamtai. Jei pirkti rūbą, tai tik pagalvojus apie tai, kiek kartų mes jį apsirengsime, kokiomis sąlygomis ir iš ko jis pagamintas. Mes tikime, kad anksčiau ar vėliau žmonės tai įsisamonins ir jie norės susitapatinti su tvarios mados idėjomis, o greitosios mados kultūra sulėtės“, – pasakojo Gabrielė Kerpytė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius