2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Garsūs modeliai pristatė nuotakų makiažus: šiemet madingas natūralumas

Nors vestuvių sezonas prasidės už kelių mėnesių, tačiau dažna būsima nuotaka jau dabar rūpinasi, kaip atrodys svarbiausios šventės metu. Tarptautinės klasės vizažo meistrė, Pasaulio čempionate laimėjusi pirmąją vietą už geriausią nuotakos įvaizdį, Irma Baltrušaitienė būsimoms nuotakoms pristato madingiausius šių metų nuotakų įvaizdžius.
Simona Starkutė, Solveiga Mykolaitytė ir Deimantė Andriuškaitė
Simona Starkutė, Solveiga Mykolaitytė ir Deimantė Andriuškaitė / Natalios Koinovos nuotr.

„Pasaulyje šiuo metu vyrauja ir tikrai bus madingas natūralumas. Nuotakos makiaže labai svarbu gaivumas, natūraliai švytinti veido oda, platūs, tačiau natūraliai atrodantys antakiai. Nuotakoms jau nebemadinga būti prisidažiusioms. Nors jų makiažas turi būti pritaikytas ir fotosesijoms, tačiau nuotakos turi atrodyti gražios ir savo šventės metu“, – sako Irma Baltrušaitienė ir pastebi, kad daugybė Lietuvos nuotakų dar vis laikosi senų tendencijų ir nori maksimalaus makiažo.

„Dažnai būna, kad tą dieną jos nori atrodyti kitaip nei visada, todėl „užsideda“ ant savęs kiek įmanoma daugiau grimo. Dažnai sunku tokią nuotaką įtikinti, kad ji gali būti graži ir be didžiulio kosmetikos kiekio ant veido“, – pastebi Irma Baltrušaitienė.

Natalios Koinovos nuotr./Simona Starkutė
Natalios Koinovos nuotr./Simona Starkutė

Madingiausius šių metų nuotakų makiažus Irma Baltrušaitienė pademonstravo fotosesijoje, kurios modeliais tapo Solveiga Mykolaitytė, Simona Starkutė ir Deimantė Andriuškaitė.

„Solveigai buvo atliktas makiažas pagal naujausias tendencijas. Norėjau atkreipti dėmesį, kad veido oda neturėtų skirtis nuo kaklo ar dekoltė odos, tai reiškia, kad ji negali būti per daug matinė. Todėl veido odos padengimas kremine pudra neturėtų būti labai stiprus, pudros sluoksnis turi likti šiek tiek permatomas.

Šiame makiaže ir buvo pagrindinis akcentas į veido odą. Kadangi Solveigos oda yra šiek tiek šlakuota, būtų buvusi didelė klaida veidą užmaskuoti taip, kad jis visiškai skirtųsi nuo viso kūno odos. Akys ir lūpos padažytos natūraliomis spalvomis. Skaistalais išryškinti skruostai“, – dėmesį atkreipia vizažo meistrė.

Natalios Koinovos nuotr./Deimantė Andriuškaitė
Natalios Koinovos nuotr./Deimantė Andriuškaitė

„Deimantės makiažas atliktas norint išryškinti akis. Tai nėra makiažas, kurį galėtume pavadinti labai ryškiu, tačiau jis jau žymiai intensyvesnis nei Solveigos. Akims naudoti kreminiai švytintys šešėliai, kurie šiuo metu yra patys madingiausi, mat sukuria švytinčių, gyvų akių efektą, tačiau blizga ne per daug. Panaudoti trijų spalvų kreminiai šešėliai. Akių gyliui išgauti buvo naudoti kreminiai, bet matiniai šešėliai.

Tai labai aktualu šiuolaikinei nuotakai, kuri nori akcentuoti akis, tačiau neapkrauti jų šešėliavimu. Veido oda taip pat buvo padengta lengvu sluoksniu kreminės pudros. Skruostams ir skruostikauliams tai pat naudoti kreminės tekstūros produktai, tam kad veidas atrodytų kuo natūraliau ir nebūtų per daug dirbtinis, kas yra aktualu ir labai svarbu. Tai makiažas toms nuotakoms, kurios nori akcentuoti akis. Lūpos padažytos natūralaus atspalvio pieštuku ir blizgesiu“, – sako Irma Baltrušaitienė.

Natalios Koinovos nuotr./Solveiga Mykolaitytė
Natalios Koinovos nuotr./Solveiga Mykolaitytė

„Simonos makiažas ryškiausias iš visų trijų merginų. Čia jau akcentuoti gražūs ir ryškūs modelio skruostikauliai. Todėl skaistalus reikėtų nebijoti ir naudoti ne tik skruostams, bet ir akims, ir lūpoms. Kas buvo padaryta ir šiuo atveju. Simonai kreminės tekstūros modeliavimo priemonėmis buvo pabrėžti jos skruostikauliai.

Sustiprinti efektą buvo panaudoti švytėjimą suteikiantys produktai. Tai makiažas nuotakoms, kurios nori išryškinti skruostikaulius, akcentuoti veido reljefą. Visų merginų makiažai ir plaukai atrodo gana natūraliai, tačiau kiekvienas įvaizdis pritaikytas individualiai kiekvienai – pagal jos norą, pagal asmenybę ir pagal jos veido struktūrą“, – dėmesį atkreipia profesionali vizažistė.

Irma Baltrušaitienė įsitikinusi, kad nuotakos makiažas turi būti atliktas švariai, tvarkingai ir techniškai, o meistras, kurį pasirenka nuotaka, turi mokėti makiažą pritaikyti pagal jos bruožus, pagal stilių ir atlikti jį profesionaliai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką