2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gerbėjoms – speciali „Saulėlydžio“ įkvėpta 2012-ųjų išleistuvių suknelių kolekcija

Amerikiečių vestuvinių suknelių kūrėjas Alfredas Angelo paskelbė pristatantis „Saulėlydžio“ sagos įkvėptų 2012-ųjų išleistuvių suknelių kolekciją.
Brėkštanti aušra
Brėkštanti aušra / „ACME Film“ archyvo nuotr.

Pirmuosius egzempliorius dizaineris pristatė savo „Facebook“ puslapyje, kuriame gerbėjos negaili komplimentų spalvingoms, įdomaus kirpimo suknelėms. Pasak kompanijos atstovų, pilna kolekcija bus pristatyta iki šių metų pabaigos – būtent tokiu metu merginos Amerikoje pradeda ieškoti jų mokslų pabaigtuvių šventei tinkamų drabužių.

Tiesa, pažiūrėjus į kai kurias sukneles, vargiai galima įžiūrėti „Saulėlydžio“ motyvų, tačiau neabejojama, kad šios romantiškos sagos gerbėjos neatsispirs dailiam, itin moteriškam dizainui bei prabangos įspūdžiui. Teigiama, kad kolekcijoje yra įvairių modelių – kai kurie tikrai primins Alisos Kalen ar Rozali Heil stilių.

Beje, A.Angelo jau anksčiau pranešė savo klientėms pasiūlysiantis įsigyti identiškas Belos vestuvinės suknelės iš filmo „Brėkštanti aušra“ kopijas.

A.Angelo kurtas sukneles galite rasti http://www.facebook.com/AlfredAngeloProm.

Lietuviškas kvietimas į Edvardo ir Belos vestuves:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką