Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 16, 12:35

Geriausia metų sportininkė Simona Krupeckaitė sieks, kad Panevėžys taptų „Supermiestu“

Pasaulio čempionė, pasaulio rekordininkė ir geriausia metų sportininke pripažinta dviratininkė Simona Krupeckaitė prisijungė prie Panevėžio komandos naujame LNK šou „Supermiestas“.
Simona Krupeckaitė
Simona Krupeckaitė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Simona sako pasistengsianti, kad visa Panevėžio komanda į Teatro areną, kurioje vyks miestų mūšiai, įvažiuotų ant dviračių.

 „Sieksim, kad Panevėžys taptų supermiestu, –sako Simona Krupeckaitė. – Mes būsime tikrai stipri komanda, nes mūsų miestas yra dviratininkų miestas, sportininkų miestas ir mes užkariausime Lietuvą“.

Jau dešimt metų gyvenanti Panevėžyje Simona dėkinga šiam miestui už sudarytas idealias sąlygas treniruotis ir nuolatinę miesto sporto vadovų pagalbą. 

„Niekur kitur Lietuvoje nėra geresnių sąlygų man treniruotis, – sako pasaulio čempionė.  – Dėl to man patinka gyventi čia ir nesirengiu kraustytis kur nors į sostinę“.

Simona nesijaučia esanti miesto įžymybė, bet kasdien sako sulaukianti miestiečių pasisveikinimų ir šiltų žvilgsnių. Todėl būtent į savo miestą ji parveža didžiausius savo laimėjimus iš Australijoje, Kinijoje, Rusijoje, Kolumbijoje, Čekijoje, Lenkijoje vykusių rungtynių ir čempionatų. 

Panevėžio komanda bus itin stipri – prie jos prisijungia ir kiti žinomi panevėžiečiai  – dainininkai, muzikantai, sportininkai.

Po Naujųjų prasidėsiančiame naujame LNK šou „Supermiestas“ susikaus 10 šalies miestų ir regionų. Miestų varžybas vertins komisija ir žiūrovai. Supermiesto gyventojų lauks prizas, kuris atiteks visiems miestelėnams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką