2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Giedrius Masalskis Naujuosius metus pasitiko Indijoje: kompaniją palaikė mylimoji Eglė

LRT radijo direktorius, buvęs laidų vedėjas Giedrius Masalskis Naujuosius metus pasitiko keliomis valandomis anksčiau – saulėtoje Indijoje. Čia jis atostogavo su širdies drauge Egle Masiulyte, su kuria Giedrius pasidalijo romantišku kadru iš Mandrem paplūdimio.
Giedrius Masalskis su širdies drauge Egle
Giedrius Masalskis su širdies drauge Egle / Justino Stacevičiaus ir asmeninio albumo nuotr.

Giedrius Masalskis Naujuosius metus pasitiko gerokai anksčiau. Indijoje atostogavęs vyras džiaugėsi ne tik kita kultūra, bet ir savo širdies draugės kompanija.

Sveikindamas su 2023-iaisiais, G.Masalskis feisbuke pasidalijo nuotrauka iš Indijos paplūdimio Mandrem, kuriame pozuoja apsikabinęs šviesiaplaukę moterį. Nebeslėpdamas jos tapatybės, Giedrius nurodė ir jos vardą – jam kompaniją palaikė Eglė Masiulytė.

Apie tai, kad žavinga dama šalia yra jo širdies draugė, laidų vedėjas patvirtino portalui Žmonės.lt ir leido pasidalinti jų įrašu bei bendra nuotrauka.

„Sėkmingų ir pergalingų mums visiems metų, bičiuliai! Šiuos pasitiksime 3,5 valandos anksčiau“, – po nuotrauka rašė G.Masalskis.

Pirmąkart Giedrius nuotrauka su širdies drauge pasidalijo dar 2021-ųjų gruodį. Tąkart kalėdinį sveikinimą iš užsienio jis paviešino savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Šiuo įrašu jis leido pasidalinti ir su Žmonės.lt skaitytojais.

„Feliz navidad!

Su Paslaptingoji Nepažįstamoji.

P.S. Gyvename vieną kartą. Bet ne du“, – rašė G.Masalskis.

Apie tai, kad jo širdis užimta, Giedrius prabilo dar 2021-ųjų rugsėjį portalui lrt.lt. Tačiau apie naują mylimąją jis dar nebuvo pasiruošęs kalbėti garsiai.

„Mano širdis nelaisva, bet vis dar gijimo etape. Visada buvau atsargus kalbėdamas šia tema, nes tai susiję ne tik su manimi, bet ir su kitu žmogumi, kurio galbūt nesinori įtraukti į viešus aptarinėjimus. Kol kas ne metas“, – su lrt.lt kalbėjo jis.

„Galiu pasakyti tik tiek, kad visais laikais labai atsargiai ir atsakingai žiūrėjau į įsipareigojimus. Plaku save, jei pasakau ir nepadarau, tad stengiuosi nežadėti. Dabar gyvenime norisi lengvumo, šviesos ir pozityvo. Daugiau pasakyti galėsiu, kai viskas užgis ir bus daugiau aiškumo“, – pridūrė vyras.

15min gimtadienio proga kalbintas Giedrius taip pat truputį užsiminė apie moterį, su kuria keliavo po Pantelerijos salą. Tačiau ir tada jos vardo nepanoro atskleisti.

„Tai – paslaptingoji nepažįstamoji“, – šypsojosi laidų vedėjas.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Giedrius Masalskis ir Eglė Masiulytė
Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Giedrius Masalskis ir Eglė Masiulytė

Žmonės.lt primena, kad Giedrius Masalskis buvo susituokęs su laidų vedėja Asta Stašaityte. Pora apie skyrybas pranešė dar 2017 metais. Jiedu augina du sūnus – Danielių ir Emilį.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką