Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 26, 19:16

Gimtadienį paminėjusi E.Daniūtė: apie dvi vasaros šventes ir originalią vyro staigmeną

Tituluota sportinių šokių šokėja, trenerė ir teisėja Edita Daniūtė-Gozzoli per gyvenimą šoliuoja bent jau energingojo Čia čia čia žingsniu – toks įspūdis kyla vos pažvelgus į talentingąją šokėją. Charizmatiškoji šokių trenerė liepos 11-ąją sutiko 43-ąjį gimtadienį, tačiau ilgai sau ilsėtis neleido net ir po gražios šventės – netruko įsisukti į darbus.
Edita Daniūtė su dukra Evita, sūnumi Romeo ir vyru Mirko / Asmeninio albumo nuotr.
Edita Daniūtė su dukra Evita, sūnumi Romeo ir vyru Mirko / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjus dviems dienoms po gimtadienio, E.Daniūtė-Gozzoli sulaukė portalo Žmonės.lt skambučio. Pasveikinta su praėjusia gimimo diena, šokių trenerė tik nusijuokė: „Atrodo visa tai seniai buvo, mintys jau su darbais, su kelionėmis“. Kaip tik tuo metu Italijoje gyvenanti E.Daniūtė vyko į oro uostą – moters laukė poros valandų skrydis į gimtinę.

„Kaip tik susiruošėme visa didelė šeima su mūsų globojamu ukrainiečių berniuku į Lietuvą. Kai tokia gausi šeimyna, susiruošti yra nemažas iššūkis. Bet šios kelionės laukėme. Tuoj vyks mano jau vienuoliktus metus organizuojama šokių stovykla. Taip smagu ir gera sugrįžti“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt šypsojosi dviejų vaikų – sūnaus Romeo ir dukros Evitos – mama.

Edita Daniūtė su sūnumi Romeo ir dukra Evita / Asmeninio albumo nuotr.
Edita Daniūtė su sūnumi Romeo ir dukra Evita / Asmeninio albumo nuotr.

Į darbų sūkurį kone iškart po gimimo dienos įsisukusi E.Daniūtė juokėsi, kad paminėti 43-ąją sukaktį galbūt pavyks ir Lietuvoje, kartu su kolegomis šokėjais. Tiesa, širdį džiuginanti tikroji gimtadienio šventė dar taip pat neišblėso iš atminties. Gimimo dienos proga Edita sulaukė mylimo vyro Mirko Gozzoli staigmenos – sutuoktinis suorganizavo trankų vakarėlį, į kurį sukvietė artimuosius ir bičiulius. Gimtadienio kaltininkę džiugino ne tik vidurnakčio maudynės, bet ir originalus tortas, kurį išrinko Mirko ir šokėjos dukra Evita.

„Tortas – nuostabus! Atrodė kaip padarytas iš dolerių, o ant kupiūrų – mano atvaizdas“, – juokėsi tituluota šokėja. Paklausta, kodėl būtent tokį tortą šeima jai išrinko, E.Daniūtė tik nusikvatojusi pridūrė: „Priežastis paprasta – aš esu savo šeimos finansininkė!“.

Tiesa, tai nebuvo vienintelė staigmena, kurią parengė artimieji. Gimimo dienos proga E.Daniūtė iš bičiulių sulaukė žavios apyrankės, o labiausiai širdį šokėjai suvirpino jautri dukros Evitos dovana.

„Ji man parašė laišką, kuriame išliejo savo mintis, jausmus, susijusius su manimi. Negalvojau, kad ji taip apie mane galvoja! Tai tikriausiai kiekvienai mamai būtų nuostabiausia ir šilčiausia dovana. Tik šiek tiek susikrimtau, kad dukra laišką parašė ne lietuviškai, o itališkai. Matyt, jai taip jau lengviau rašyti, o dėl to šiek tiek liūdna, bet… labai apsidžiaugiau dėl laiško turinio“, – neslėpė šokių trenerė.

Edita Daniūtė-Gozzoli su dukra Evita, vyru Mirko, jų bendru sūnumi Romeo ir jo dukra Brenda / „Sara Argiolas photography“ nuotr.
Edita Daniūtė-Gozzoli su dukra Evita, vyru Mirko, jų bendru sūnumi Romeo ir jo dukra Brenda / „Sara Argiolas photography“ nuotr.

Gimimo dieną sutikusi ir dėmesiu apipilta E.Daniūtės čia nejučia šėlmiškai nusišypso – vasara jai labai patinka. O ir nieko keisto: itin mylimas sezonas jai atneša ne tik gimimo dienos šventę – birželio 15-ąją Edita su vyru Mirko paminėjo vestuvių metines. Šiemet į ketvirtuosius santuokos metus įžengusi E.Daniūtė-Gozzoli sako, kad ne tik gimimo dieną, bet ir vestuvių metines ji šiemet pasitiko taip, kaip ir svajojo.

„Mes tiek daug su vyru keliaujame, kad vienintelis dalykas, ko norime, – pabūti namie. Taip ir padarėme per savo vestuvių metines. Tokia ta mūsų romantika – savo svajonių namuose, su vaikais, visi laimingi“.

Asmeninio archyvo nuotr./Akimirka iš Editos Gozzoli sūnaus Romeo gimtadienio
Asmeninio archyvo nuotr./Akimirka iš Editos Gozzoli sūnaus Romeo gimtadienio

O ko su italu vyru gyvenanti E.Daniūtė per santuokos metus išmoko iš mylimojo Mirko? Edita šypsosi, pamokų tikrai būta. O ir ne viena!

„Mano vyras yra vaikščiojantis pozityvas, jam beveik niekada nebūna liūdna, tad iš jo išmokau džiaugtis gyvenimu ir matyti „stiklinę pusiau pilną“. Prisipažįstu, nebuvo lengva tai išmokti, iš tiesų, vis dar mokausi kasdien, nes esu perfekcionistė, tad mane bet koks įvykis, kuris nevyksta taip, kaip aš noriu, gali išvesti iš pusiausvyros. Esu karšto temperamento, tad ne veltui mus visus vadinu itališka šeima“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt juokėsi E.Daniūtė-Gozzoli.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką