Premjera
2013 01 01, 14:47

Gimtadienį švenčiančią Kristiną Kaikarienę iš lovos išvertė būrys draugų

Sausio 1-ąją dieną, kai visa Lietuva dar tik vaduojasi iš naujametinio snaudulio, renginių organizatorė ir vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė laiko miegui neturėjo. Gimtadienį švenčiančią moterį ankstyvą rytą iš lovos išvertė būrys artimiausių draugų ir kolegų.
Kristina Kaikarienė
Kristina Kaikarienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Temos: 1 Lova

47-ąjį gimtadienį antradienį švenčianti Kristina iki pat vėlyvos nakties ar jau galima sakyti ankstyvo ryto dirbo naujametiniame renginyje sostinėje, tad akis sumerkė vos keletui valandų.

„Ankstyvą rytą mano kolegės ir bičiulės (Jurga Anusauskienė ir Aida Januškevičienė – aut.past.) sugebėjo surinkti bičiulius, draugus ir artimuosius ir, grojant saksofonui, šviečiant torto fejerverkams, barškindamos į langus sveikino mane su gimtadieniu. Jos dar buvo užsidėjusios voverių kepures ir prisisegusios uodegas“, – Žmonės.lt sakė netikėtą ir labai gražų Naujųjų metų rytą su draugais sutikusi Kristina ir nusijuokė, kad virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas iš karto puolė gaminti pusryčių su šampanu.

Pašnekovė neslėpė didžiulio džiaugsmo, kad tokį ankstyvą rytą draugai, visą naktį dirbę, susirinko jos pasveikinti.
„Palinkėčiau sau ir toliau turėti tą džiaugsmingą  dovaną, kurią aš turiu – žmones, kurie mane supa. Pinigus galima užsidirbti ir pradirbti, bet santykių ir žmonių, kurie yra šalia, neįsigysi ir nenusipirksi. Tai gali po truputėlį užsitarnauti“, – vienintelio dalyko sau palinkėjo K.Kaikarienė.

Trumpai su draugais paminėjusi gimtadienį, Kristina jį pratęs Kaune – su savo šeima. Pašnekovė nekantravo apsikabinti savo vyrą, dukrą ir tėvus ir su jais praleisti ypatingą sausio 1-osios vakarą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Pratimas, kuris išgelbės nuo avių skaičiavimo: užmigti padedanti 4–7–8 kvėpavimo technika
Pratimas, kuris išgelbės nuo avių skaičiavimo: užmigti padedanti 4–7–8 kvėpavimo technika
Svajojate apie dangišką miegą? Žingsniai, po kurių jūsų lova prilygs 5* viešbučiui
Svajojate apie dangišką miegą? Žingsniai, po kurių jūsų lova prilygs 5* viešbučiui
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką