2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gimus dukrai Ugnė Siparė sako iš naujo įsimylėjusi vyrą Marių: pamatė jį kitomis akimis

„Mes kartu viską pradėjome: santykius, santuoką, vaiką... Ir vaiką auginame kartu, taip ir turi būti“, – pasakojo televizijos laidų vedėja, nuomonės formuotoja Ugnė Siparė.
Ugnė ir Marius Sipariai
Ugnė ir Marius Sipariai / LNK nuotr.
Temos: 2 Mama Ugnė Siparė

Tuo metu jos vyras Marius Siparis prisimins akimirką, kai pirmą kartą dukrytę Umą paėmė į rankas. „Ji pasižiūrėjo į mane, aš į ją... Buvo ką tik gimusi, ir aš sustingau... Kvėpavau, bet sustingau ir galvojau: va dabar tai prisidarėm, dabar jau nepabėgsi...“, – pasakojo M.Siparis.

LNK nuotr./Ugnė ir Marius Sipariai
LNK nuotr./Ugnė ir Marius Sipariai

Savo namuose su keturių mėnesių dukra Uma Ugnė ir Marius Sipariai pasitiks puikiai nusiteikę, su šypsenomis ir be jokio nuovargio veiduose, skambant balsingai prancūzų dainininkei Edith Piaf.

Šią melodingą dainą, užliejančią namus, Ugnė šiandien vadina ramybės daina, kurią išgirdusi dukra nustoja verkti. Kad Mariui nereiktų dainuoti, ar muzikos įrašą nuolat leisti iš telefono, pora net specialiai nusipirkusi patefoną. „Tikėjausi, kad viskas bus daug sunkiau“, – sakė Ugnė paklausta, su kokia realybe gimus dukrai susidūrė palyginus su tuo, kaip motinystę įsivaizdavo.

LNK nuotr./Ugnė ir Marius Sipariai
LNK nuotr./Ugnė ir Marius Sipariai

„Aš tikrai įsivaizdavau, kad mažiausiai metus nebemiegosiu, ir dar juodavausi, sakydavau, kad nemiegosiu kol jai sukaks 16-a. Įsivaizdavau viską daug sudėtingiau, o dabar tikrai nenoriu labai garsiai sakyti, kad viskas gerai, nes niekada nežinai, kaip čia kas gali susidėlioti, bet bent dabar mes su vyru tikrai išgyvenam tokį medaus mėnesį“, – pasakojo Ugnė Siparė.

Jausmų, užplūstančių ką tik pagimdžiusias mamas, Ugnė sako neįsivaizdavusi. „Kaip galėjau tai padaryti, ko gero neįmanoma to suprasti, kol pati nepatyrei. O tai iš tiesų nepakartojamas, nuostabus jausmas“. Paklausta, kokia mama yra, Ugnė sakys, kad turbūt kaip ir jos pačios mama – šiek tiek griežta, tačiau kartu ir labai šiuolaikiška, nepuolanti į kraštutinumus.

Gyvenimo būdo laida „Nuo... Iki...“ jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką