Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 21, 11:45

„Ginčo be taisyklių“ vedėjai Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas: kuris kietesnis?

Viena įdomiausių ir netikėčiausių naujojo TV3 sezono premjerų laukia nuo rugsėjo 4 dienos, ketvirtadieniais. Tai ginčų laida „Ginčas be taisyklių“. Naujo formato laidą patikėta vesti itin stipriam eterio duetui: laidų vedėjui ir kūrėjui Kristupui Krivickui ir jo iššūkį priėmusiai griežtai, bet labai žavingai Rūtai Ščiogolevaitei.
Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas
Rūta Ščiogolevaitė ir Kristupas Krivickas / TV3 nuotr.

Dar praėjusią savaitę TV3 anonse K.Krivickas, išgirdęs klausimą, kas bus jei atsiras moteris, „kietesnė“ už jį, ironiškai svarstė: „Kietesnė už mane? Moteris? Tu gal juokauji?“ Atsakymo ilgai laukti nereikėjo – R.Ščiogolevaitė su K.Krivicku TV3 eteryje susirems jau netrukus. Besiginčijančią porą jau galima išvysti ir specialiame laidos anonse.

VIDEO: Kristupas Krivickas ginčijasi pats su savimi

Šią savaitę duetas susitiko fotostudijoje. Specialioje premjerai skirtoje fotosesijoje  šiuodu vedėjai buvo puikiai nusiteikę, o gavę į rankas smiginio strėlytes, ketino vienas kitą jomis „pavaišinti“. Jau rugsėjį premjeroje „Ginčas be taisyklių“ R.Ščiogolevaitė ir K.Krivickas stos į skirtingas barikadų puses ir vienas kitam siūlys ne butaforines strėlytes, o stipriais argumentais paremtas, prieštaraujančias nuomones.    

„Ginčas be taisyklių“ – tai tikrų tikriausias ginčas TV3 televizijos studijoje aktualiausiomis, skandalingiausiomis, labiausiai intriguojančiomis, rezonansinėmis, visuomenę labiausiai sujaudinusiomis temomis.

VIDEO: Ginčas be taisyklių. Jau greitai

„Tai nebus dar viena įprastinė pokalbių laida, kur pašnekovai aptarinėja vedėjo pasiūlytą temą – tai aštriausi ir karščiausi ginčai studijoje, kuri griežtai padalinta į dvi priešingas stovyklas – už ir prieš. Ginčas bus apie tai, kas visada ir visur domino žmones“, – aiškina K.Krivickas, linksmai pridurdamas: „Kviečiu žiūrovus tą eterio valandą praleisti ne tik su Rūta, bet ir su Krivicku.“

„Nesu žurnalistė, nesu publicistė, tačiau man džiugu, kad projekto kūrėjai mane mato tokios laidos vedėja, tiki ir pasitiki“, – teigia R.Ščiogolevaitė.

TV3 nuotr./Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė
TV3 nuotr./Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė

Laidoje kiekviena diskutuojančių svečių pusė turės savo atskirą aistras kurstantį vedėją. Kad dalyvių emocijos ir aistros liesis per kraštus, tapo aišku vos išgirdus, kad naujojo intriguojančio projekto vedliais tapo aštrus ir tvirtą nuomonę turintis K.Krivickas bei žiūrovų itin mėgstama, charizmatiška, itin moteriška R.Šciogolevaitė.

Jie kaskart stos į skirtingas barikadų puses ir kartu su savo pašnekovais ir vienas su kitu susirems karščiausiame žodžių ir argumentų mūšyje. Čia kiekvienas aistringai gins savo tiesą, čia niekas neliks abejingas, atmosfera įkais iki raudonumo.

R.Ščiogolevaitė į TV3 eterį grįžta praėjus vos kelioms savaitėms po vaikelio gimimo. Abiejų vedėjų paklausus, kaip greitai po tokio svarbaus įvykio moteris turėtų grįžti į darbą, Rūtos ir Kristupo nuomonės išsiskiria. Jų pasisakymus šiuo klausimu TV3 žiūrovai išgirs jau rugsėjį.   

„Ginčas be taisyklių“ – jau nuo rugsėjo 4 dienos ketvirtadieniais 19.30 val. tik per TV3.

TV3 nuotr./Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė
TV3 nuotr./Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką