Sutikti Ugninio Arklio metus G.Gurevičiūtė išvyko į Dubajų, kuriame jos laukė būrys artimų bičiulių.
Šventės akimirkomis moteris dalijosi savo socialiniame tinkle „Instagram“. Užfiksuotuose kadruose matyti, kad vakarui televizijos laidų vedėja pasirinko ilgą sidabro spalvos suknelę atvira nugara bei kutais.
Nuotraukos ir vaizdo įrašas:
Tiesa, naujametinis vakaras jai įsimins ir dėl netikėtos vakaro staigmenos. Balkone, nuo kuriuo atsiveria įspūdingi miesto vaizdai, vienas iš jos draugų pritūpė ant vieno kelio ir uždavė lemtingą klausimą savo širdies draugei.
Šiai sutikus, visi svečiai pradėjo pritariamai šaukti „taip“ ir ploti įsimylėjėliams. O fone buvo matomi įspūdingi fejerverkai ir aukščiausias pasaulyje dangoraižis Burdž Chalifa.
