Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Gintarė Karaliūnaitė apie šefą Liutaurą Čepracką: „Jis nėra geras mokytojas“

Šefas Liutauras Čeprackas dažnai minimas kaip garsiausias ir profesionaliausias kulinaras Lietuvoje, o jo meno ir kulinarijos lofte rengiamos vakarienės itin populiarios žymių Lietuvos žmonių tarpe. Tačiau atrodo, jog šie titulai ir pasiekimai nebūtinai reiškia, jog L.Čeprackas yra ir geras mokytojas – bent jau taip mano atlikėja Gintarė Karaliūnaitė-Canuel.
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas
Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas / Stop kadras

Jau šį šeštadienį žiūrovai galės įvertinti visiškai atsinaujinusį laidos „Lietuvos superšefas. Žvaigždžių iššūkis“ formatą. Nuo dabar laidoje žinomų Lietuvos žmonių pora varžysis su pirmo sezono nugalėtojais – Arnu Petroniu ir Andriumi Baleženčiu.

Tačiau įgudusiems virtuvės asams lengva nebus – nors jie ir rungsis prieš gaminti visiškai nemokančias žvaigždes, tačiau joms padės pats L.Čeprackas. Tiesa, tik savo patarimais – šefas visos laidos metu mūvės didžiules bokso pirštines, kad negalėtų prie gamybos proceso net prisiliesti.

Stop kadras/Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas
Stop kadras/Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas

Pačios pirmos tokiam eksperimentui pasiryžo G.Karaliūnaitė-Canuel ir Ingrida Kazlauskaitė. Nors maisto gamybos negalinčios pakęsti atlikėjos ir ryžosi mesti sau šį iššūkį pačioms, žvaigždžių komandai su L.Čepracku sekėsi tikrai nelengvai.

„Ne, Liutauras nėra geras mokytojas. Bet jis bent fainas, – akivaizdžiai nesimėgaudama gamybos procesu pareiškė G.Karaliūnaitė-Canuel. – Jam buvo sunku suvaldyti veiksmą, pasako man pusę sakinio ir jau bėga pas Ingridą, o aš lieku su puse informacijos“, – kalbėjo atlikėja.

Įžymybių komandoje pasimetimas jautėsi iki pačių paskutinių gamybos akimirkų, tuo tarpu kitoje pusėje gaminantys šefai demonstravo ramybę ir pasitikėjimą savimi. Tiesa, patiekalų vertinti atėjęs žurnalistas Andrius Užkalnis savo nuomone dalyvius tikrai nustebino – ar L.Čepracko patarimai visgi padėjo žvaigždėms laimėti prieš šefus?

Visa tai – jau šį šeštadienį 17 val. per LNK!

Stop kadras/Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas
Stop kadras/Gintarė Karaliūnaitė-Canuel ir Liutautas Čeprackas

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką