Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 25, 13:02

Gintarė Valaitytė: „Aš žiauriai bijau santuokos“

Visą vasarą atlikėja Gintarė Valaitytė (28) padeda vienišiems ūkininkams TV3 laidoje „Ūkininkas ieško žmonos“ sutikti sau skirtąją, tačiau pati prie altoriaus žengti neskuba, nors artimą sielą turi jau beveik trejus metus.
Gintarė Valaitytė
Gintarė Valaitytė / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Interviu žurnale „Žmonės“ dainininkė juokiasi, jog daugelis šiuolaikinių merginų tikriausiai ją gėdintų, nes iki šiol nėra turėjusi vienos nakties nuotykio. Visi Gintarės romanai buvo ilgalaikiai. Pirmoji meilė tęsėsi trejus metus, po to sekė net aštuonerių metų draugystė.

„Niekas neabejojo, kad mudu su tuo vaikinu susituoksime, ir tikrai galėjome tai padaryti, bet... Dabar manau, kad mus išskyrė labai skirtingas gyvenimo būdas. Jis ėmėsi verslo, aš nuėjau į „Yvą“. Jo darbas truko nuo aštuonių iki penkių, mano – priešingai. Vakare jis nori anksčiau atsigulti, nes rytą anksti keltis, o mano blakstienos priklijuotos, lūpos raudonai padažytos – aš išeinu, iki!.. Suprantama, kad tai negalėjo ilgiau tęstis.“

Galbūt todėl dabartinis Gintarės draugas – irgi iš muzikos pasaulio. Bet kai tėvai jos klausia, kada ant rankos žybtelės žiedas, ji juokais atšauna esanti ragana, kurios niekas neima į žmonas. „Jei atvirai, aš žiauriai bijau santuokos“, – prisipažįsta. Kodėl? Nes ilgos draugystės įrodė, kad laikui bėgant santykiai ima ir išslysta iš rankų. 

Daugiau – žurnale „Žmonės“

„Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką