15min be reklamos
2010 01 11, 12:22

Goda Alijeva buvo apšmeižta?

Neseniai vienas internetinis portalas paskelbė žinią, kad vaikelio besilaukianti grupės „69 danguje“ narė nevengia vartoti alkoholio, o Naujuosius metus pasitiko gerokai apsvaigusi. Žurnalui „Klubas“ atlikėjos draugai tvirtino, kad tokios kalbos – melas, nes Goda vartojo tik nealkoholinius kokteilius.
Grupės „69 Danguje“ kvepalų pristatymo akimirkos
Goda Alijeva / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Per spalį vykusį vardinių kvepalų pristatymą Goda buvo pastebėta su putojančio vyno buteliuku rankoje. Antrą kartą Goda neva išsidavė pati – viename socialiniame tinklalapyje pasigyrė vakarą leidžianti su alumi ir čipsais.

„Goda, juk tau negalima!“, – bandė sudrausminti vienas pažįstamas. „Man viskas netgi privaloma, ko aš noriu“, – atkirto ji.

Netrukus pasklido kalbos, kad Goda Naujuosius metus pasitiko su alkoholiu, viešumon iškilo ir nuotraukos, kuriose ji užfiksuota su keliais „Mojito“ kokteiliais. Tačiau kokteilių klubo bendraturtis Rimvydas Rukaitis žurnalui „Klubas“ patikino, kad G.Alijevai tą vakarą barmenai darė nealkoholinius kokteilius. 

Grupės „69 danguje“ narė ir Godos draugė Ingrida Martinkėnaitė tvirtino netikinti, kad Goda, būdama nėščia, galėtų neatsakingai elgtis.

„Jau kas kas, bet Goda tikrai nekeltų pavojaus nei savo vaikeliui, nei šeimai. Juk tas vaikas labai lauktas! O tokie pranešimai tėra eilinis žiniasklaidos "bajeris", – žurnalui „Klubas“ teigė I.Martinkėnaitė. – Nėščiosioms netgi rekomenduojama išgerti lašelį alaus – bus gražesnė vaikučio oda! Kai aš laukiausi, mano kraujospūdis buvo žemas. Vaistų gerti negalėjau, nes plyšo iš skausmo galva. Gydytoja sakė, kad nebijočiau išgerti kavos, retkarčiais – ir šlakelį gero konjako. Tai, pasirodo, nėra nieko baisaus. Esu įsitikinusi, kad per Naujuosius Goda nieko negėrė“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką