2009-01-30 18:02

Goda Sabutytė su vestuvine suknele

Goda Sabutytė išteka! Tokia žinia neseniai sudrebino Lietuvos padangę.
Goda Sabutytė su vestuviniu nuometu
Goda Sabutytė / LNK nuotr.

Beje, kaip rašė 15min.lt, visai ne už Šarūno Jasikevičiaus!!! Ar taip gali būti?! Mat pikti liežuviai ėmė plakti, jog Sabutytė jau teka už kito Kauno „Žalgirio“ krepšininko Rolando Alijevo!!!! 

Apie tai pasakos ir laida „Kakadu”. Jos reporteriai nedelsdami ėmėsi tyrimo ir užfiksavo Godą renkantis vestuvinę suknelę!!! 

„Norėčiau baltos suknelės… baltos kaip sniegas, gražios. Ir ta diena turėtų būti laimingiausia mano gyvenime”,  – kalba Goda. Kaip atrodys ta lemtinga diena, „Kakadu” žiūrovai pamatys pirmadienį devintą vakare tik per LNK.

Laidoje „Kakadu“ – taip pat  išskirtinis Žilvino Žvagulio pasakojimas apie jo ir Arūno Valinsko nepavykusį verslą Margaritos saloje. Margaritos saloje esantis baras „Labas”, įsigytas vyrų susimetus po 250 000 dolerių, bankrutuoja. Skelbiama, jog ten pat parduodamas ir Seimo pirmininkui priklausantis kotedžas.

Finansinis krachas salos gyventojus ištiko po to, kai Venesuelos  Hugo Chavezas ėmėsi represijų prieš užsienio kapitalą. O baisiausia  – prieš alkoholio prekybą savaitgaliais! „Kakadu” žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti ir išskirtinius kadrus, kai du garsūs vyrai leido nerūpestingas dienas prie vandenyno krantų.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą