2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Graužinienė daugiau laiko skirs sau

Praėję metai Seimo narei Loretai Graužinienei buvo chaotiški. Moteris sako jau penkerius metus gyvenanti tarsi voverė rate. „Laiko sau nebelieka“, – sako L.Graužinienė ir kitąmet žada daugiau jo skirti sau.
Loreta Graužinienė norėtų 2009–aisiais daugiau laiko skirti sau
Loreta Graužinienė sako, kad kitais metais norėtų daugiau pasirūpinti savimi. / 15min.lt/ Irmanto Gelūno nuotr.

„Galbūt metai buvo chaotiški todėl, kad vyko rinkimai į Seimą. Darbas Seime be normalios valdančiosios daugumos tapo chaotišku. Buvo daug intesyvaus darbo. Asmeniniame gyvenime nieko išskirtinio – ramūs šeimyniniai metai“, – pasakojo L.Graužinienė, kuri labiausiai džiaugiasi, kad Darbo partija po rinkimų išliko parlamentine.

Paklausta, ar nebijo ateinančių – Jaučio – metų, kuris ir ragus gali parodyti, politikė sakė, jog visai nesibaimina. „Nebijau nė vienų metų, visų laukiu su gera nuotaika, su optimizmu. Visda žvelgiu į priekį, nesidairau atgal. Tikiu, kad metai bus reikalaujantys daug darbo, pastangų, tačiau jie neturėtų būti labai sunkūs. 2009-aisiais grįšiu prie savęs pačios. Praėjusius penkerius metus nuolat bėgau. Daug dirbau dėl kitų, bet ne dėl savęs. Laiko nelikdavo“, – prisimena L.Graužinienė.2009-aisiais grįšiu prie savęs pačios, – L.Graužinienė

Moteris tikina pajutusi, kad laikas pasirūpinti savimi. „Daviau sau pažadą – daugiau laiko skirsiu sau. Užsibrėžiau tikslą – gilinsiu užsienio kalbų žinias. Reikia prisiminti, ką mokėjau. Norėčiau pabaigti studijuoti ir įgyti Teisės magistro laipsnį“, – atskleidė planus parlamentarė. Seimo nariams L.Graužinienė linki sustoti ir pagalvoti, ar elgiasi teisingai.

„Kalbant ar ką nors darant linkiu pagalvoti – ar esu sau sąžiningas, ar nelipu per save, priimdamas vieną ar kitą sprendimą? Kai kiekvienas pasišnekės su savo sąžine – sprendimai bus kitokie“, – teigė L.Graužinienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką