Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Greitai per LNK – „Purvas, seksas, pinigai“

Netrukus per LNK prasideda naujas stilingas serialas „Purvas, seksas, pinigai“ („Dirty sexy money“) – tai, ką galėtumėme vadinti modernesne ir seksualesne garsiųjų serialų „Dinastija“ ar „Dalasas“ versija.
Kadras iš serialo
Kadras iš serialo / LNK nuotr.
Temos: 2 LNK Seksas

Darlingai, beprotiškai turtinga šeima, yra riebiausia Aukštutinio Istsaido grietinėlė. Ši niujorkiečių šeima visada susirasdavo netinkamų žmonių: veltėdžių sutuoktinių, nelegalių imigrantų ir parsiduodančių transvestitų. Tik stebuklas gali apsaugoti šį Kenedžius primenantį klaną nuo bulvarinės spaudos ir kalėjimo.

Tas stebuklas yra Nikas Džordžas. Vaikystėje Nikas matė, kaip jo tėvas paaukojo savo laisvę ir šeimą dėl Darlingų patikėtinio posto. Nikas užaugo nedarnioje šeimoje, kur visada buvo nustumiamas į šalį vardan galingosios Darlingų šeimos. Įskaudintas savo vaikystės, jis prisiekė niekada nepasukti tėvo pėdomis. Idealistas Nikas visiškai nusigręžė nuo tėvo kelio ir tapo neturtingųjų advokatu.

Po paslaptingos ir staigios Niko tėvo mirties, šeimos patriarchas Tripas Darlingas pasiūlo Nikui galimybę paveldėti pareigą saugoti Darlingų paslaptis. Darbas už velniškai didelius pinigus Nikui suteiktų laisvę būti altruistišku geradariu. Tačiau jis netrukus suvokia, kad naujame poste jis tampa visada budinčiu problemų sprendimo meistru, petimi išsiverkti, psichologu ir viešųjų ryšių specialistu.

Galingas ir mokantis įtikinti Tripas Darlingas, kuriam visame pasaulyje priklauso daugybė vynuogynų ir namų, gyvena su gražia, grakščia ir išpuoselėta žmona Leticija. Nors jie yra senųjų turtuolių žavesio ir amerikietiškumo simbolis, su jais susiję nemažai skandalų, juo labiau, kad pora susilaukė penkių, jau suaugusių ir problemiškų atžalų.

Vyriausias – Patrikas Darlingas yra Niujorko generalinis prokuroras. Gražus ir valdingas vyras – kylanti politikos žvaigždė. Tik yra viena problemėlė – jis turi lytį pakeitusią draugę, kuri nesitrauks ir potencialiam kandidatui į senatorius reikia, kad Nikas tai išspręstų.

Seksuali, stulbinamai graži ir tris kartus ištekėjusi vyriausioji dukra Karen vadovauja šeimos fondui. Bet bėda ta, kad nekaltybę ji prarado būtent su Niku.

Brajanas Darlingas – dvasininkijos atstovas, dirba episkopalinėje bažnyčioje. Dabar Bajanui reikia Niko pagalbos, kad užmaskuotų problemą – nesantuokinį sūnų.

Jauniausios atžalėlės – Džiuljeta ir Džeremis, dvidešimtmečiai dvyniai. Džiuljeta – irzli, išlepinta garsi gražuolytė, kuri trokšta būti rimtai įvertinta kaip aktorė. Jei ją suerzina taksi vairuotojas, autografo prašantis žmogus ar dar kas nors, ji atsikerta savo mėgstama replika: „Tu skurdžius!“
Džeremį neretai pamatysi suglamžytais drabužiais, pagiringą, rūkantį ir prašantį Niko traukti jį iš keblios situacijos. Jis bijo, kad šeima juo nusivylė, o tėvas jo nekenčia.

Kol Nikas vieną po kitos tvarko Darlingų aferas, jo supratingoji žmona Liza, kantri partnerė, auginanti jų dukrytę, smaginasi prašmatniuose Darlingų pobūviuose. Tik pastaruoju metu ją apniko įtarimai, kad Nikas nuo jos tolsta ir ypač į patraukliosios Karen Darling pusę.

Pagrindinį Niko Džordžo vaidmenį atlieka triskart „Emmy“ nominuotas Peteris Krause („Šešios pėdos po žeme“), seriale taip pat vaidina „Emmy“ laureatas Donaldas Saterlendas, atliekantis Tripo Darlingo vaidmenį ir Viljamas Boldvinas, vaidinantis Patriką Darlingą.

„Purvas, seksas, pinigai“ – greitai per LNK.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius