Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 18, 16:49

Grupė „Hypocrite“ išleidžia savo debiutinį albumą „Jokio Šekspyro, tik seksas“

Grupė „Hypocrite“, kurią sudaro operos atlikėjas Dmitrijus Kudrin, aktorius Edgaras Bechter ir YouTube turinio kūrėjas Antanas Jakimavičius, pristato debiutinį trap’o muzikos EP „Jokio Šekspyro, tik seksas“.
„Hypocrite“
„Hypocrite“ / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Hypocrite Muzika

Tie, kurie seka grupės „Hypocrite“ kūrybą pastebėjo, jog beveik su kiekviena daina ji keičia muzikos stilių. Nuo šiol draugai nusprendė kurti „blokais“.

„Nuo šiol kas kažkiek laiko leisime tokius EP iš penkių kūrinių“, – paaiškino D.Kudrin. – Tie rinkinukai atspindės tą patį muzikos žanrą ir jau klausytojas pats galės pasirinkti, koks veidmainių, t.y. „Hypocrite“ veidas jiems artimiausias. Šį kartą nusprendėme pasirinkti „trap’o“ muzikos stilių, nes tai plačiai kvėpuojanti muzika, neturinti ribų. Seniai norėjome išbandyti jėgas šio šiuolaikinio žanro rėmuose, o po pirmo pavykusio „Mr. Lova“ eksperimento nusprendėme pirmą savo rinkinį dedikuoti būtent šitam stiliui.“

E.Bechter ir A.Jakimavičius papasakojo, kaip gimė albumo pavadinimas.

Organizatorių nuotr./„Hypocrite“
Organizatorių nuotr./„Hypocrite“

„Albumo „Jokio Šekspyro, tik seksas“ pavadinimas atsirado, kaip ir atsiranda geriausi dalykai – per atsitiktinumą. Sėdėjome pas Antaną, pasileidome fone „Amerikietišką pyragą“ ir abiejų akys nukrypo į vieną filmo sceną, kur dar nekaltas vaikinas prieš savo „pirmąjį kartą“ klausia jau „seniai kaltos“ merginos: „Tai juk ir tau ypatinga naktis? Tu ją prisiminsi?“. Į ką mergina jam atsako: „Biče, nesiparink, tai tik seksas, Jokio Šekspyro“, – juokiasi atlikėjas.

„Laikui bėgant supratome, kad šį frazė tobulai atitinka tai, ką pridirbome su šiuo mini albumu“, – tęsia A.Jakimavičius. – Savo mini albume vengėme ypatingai gilių temų, jis yra lengvas ir vasariškas, neįpareigojantis. Kitaip tariant, šį pavadinimą mums pakuždėjo pati visata. Norėjome sukurti kažką, kas pakeltų nuotaiką, priverstų judėti į ritmą.“

„Tiesa, parašę keturis linksmus kūrinius, labai pasiilgome kažko rimto ir įpareigojančio. Taip atsirado daina „Feniksas“, kuri kaip diena ir naktis skiriasi nuo kitų kūrinių. Ankstesnės mūsų kūrybos gerbėjai taip pat turės kuo pasidžiaugti“, – šypsosi E.Bechter.

Muziką albumui kūrė, suvedimą bei masteringą darė Donatas Tamašauskas DZOUNS, žodžius rašė E.Bechter ir D.Kudrin, albumo viršelį piešė Greta Zokaitytė, o įrašus rėmė erotinių prekių parduotuvė „fantazijos.lt“.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką