Net 700 filmų žiūrėkite nemokamai. ŽMONĖS Cinema
Išbandyti
Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Grupės „4 Roses“ atlikėja Eglė Čepaitė ištekėjo už sužadėtinio Albino Keturkos

Merginų grupės „4 Roses“ narė Eglė Čepaitė (26) po dvejų metų draugystės ištekėjo už komunikacijos specialisto Albino Keturkos (32). Amžiną meilę pora prisiekė artėjant penktadienio vidurdieniui Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje.
Eglė Čepaitė ir Albinas Keturka su „4 Roses“ narėmis Giedre Girnyte, Dileta Meškaite ir Akvile Matukaite
Vestuvių akimirka / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Tuoktuvės pačioje Vilniaus širdyje esančioje Šv. Kryžiaus bažnyčioje prasidėjo 11 valandą. Jaukią E.Čepaitės ir A.Keturkos vestuvių ceremoniją stebėjo artimiausi šeimos nariai, draugai ir bičiuliai, jų gretose – ir likusios grupės „4 Roses“ narės: Dileta Meškaitė, Akvilė Matukaitė ir Giedrė Girnytė. Iš viso pora savo vestuvėse laukia per 60-ies svečių.  

Šv. Kryžiaus bažnyčią ceremonijai pora rinkosi neatsitiktinai. „Labai norėjome, kad mus sutuoktų kunigas Ričardas Doveika. Bažnyčioje rezervavome vestuvių dieną ir laiką, tačiau tada dar nežinojome, kad kunigas bus perkeltas dirbti į Šv. Juozapo bažnyčią. Rinkomės kunigą, ne bažnyčią, tačiau planas nepavyko“, – apgailestavo E.Čepaitė.

Nuotaka ceremonijai pasipuošė dramblio kaulo spalvos nėriniuota suknele iki žemės, galvą pridengė ilgu nuometu. Šventinį drabužį jai sukūrė dizainerė Ingrida Žitkuvienė ir mados namai „InžI“.

„Galima sakyti, kad ši suknelė – bendro mano ir „InŽi“ darbo rezultatas. Viskas pasiūta taip, kaip aš ir norėjau“, – džiaugėsi E.Čepaitė. 

Daugiausia nerimo įsimylėjėliams prieš vestuves kėlė Vilniuje vyravę permainingi orai – abu tikėjosi, kad šventės metu pavyks išvengti lietaus. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Vestuvių akimirka

Žmonės.lt prieš ceremoniją kalbinta E.Čepaitė tikino pernelyg nesijaudinusi: „Kol kas širdis nevirpa. Tik kartais vis nusijuokiu, nes sunku patikėti tuo, kas vyksta. Sunku bus suvokti, kad jau ištekėjau. Esu keistoje būsenoje... Mane labiausiai jaudina ceremonijoje bažnyčioje, mano įėjimas. Manau, vėliau viskas bus daug ramiau – prasidės šventė, linksmybės.“

Ištekėjusi E.Čepaitė pasirinko vyro pavardę – tapo Egle Keturke. Tiesa, norėjo pasivadinti kitaip: „Norėjau pasiimti grynai vyrišką pavardę – būti Keturka. Tačiau deja, Lietuvoje taip – negalima...“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė ir Dileta Meškaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė ir Dileta Meškaitė

Po ceremonijos bažnyčioje jaunavedžiai patraukė Trakų link – čia sau ir būriui svečių iškėlė vestuvių puotą. 

Povestuvinėn kelionėn pora patrauks jau šeštadienį. „Vyksime į Ispaniją. Pradžioje į Maljorką, vėliau – Barseloną ir Costa Brava pakrantę. Pirmomis dienomis, žinoma, pailsėsime paplūdimyje, o vėliau turistausime – domėsimės egzotika. Ten praleisime dvi savaites“, – atskleidė E.Čepaitė. Nors ir ji, ir mylimasis šioje šalyje jau yra buvę, Ispaniją nori pamatyti naujomis akimis. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė

Pasipiršo Prahoje

Santuokos sakramentą E.Čepaitė ir A.Keturka priėmė po dviejų metų draugystės. Mylimasis dainininkei pasipiršo prieš pusmetį, Čekijos sostinėje Prahoje. 

„Buvome Prahoje, stovėjome ant tilto, buvo labai gražu... Tai buvo mažytė savaitgalio kelionė. Tuo metu visai nesitikėjau, kad jis pasipirš – galvojau, kada nors vėliau. Ruoštis vestuvėms pradėjome anksti, tačiau nutiko kaip visada – daug darbų padaryti teko paskutinėmis dienomis“, – pasakojo E.Čepaitė. 

Vestuvių diena porai – beveik simboliška: šios savaitės trečiadienį dabar jau jaunavedžiai atšventė antrąsias savo draugystės metines. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė ir Albinas Keturka
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Eglė Čepaitė ir Albinas Keturka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius