Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 02, 14:27

Grupės „Kitokios“ merginas sumušusios smurtautojos jau surastos ir laukia bausmės

Grupės „Kitokios“ narėms šių metų šventės paliko nemalonų atsiminimą. Atlikėjas, važiuojančias po kalėdinio koncerto namo, Raseinių rajono degalinėje užpuolė ir sumušė nepažįstamos merginos. Tačiau policijos pareigūnai operatyviai surado mušeikas ir pristatė jas į komisariatą.
Grupės „Kitokios“ nares šventinę Kalėdų naktį užpuolė chuliganės
Grupės „Kitokios“ nares šventinę Kalėdų naktį užpuolė chuliganės / Grupės „Kitokios“ nuotr.
Sumuštas Oksanos Skleriūtės antakis
Sumuštas Oksanos Skleriūtės antakis

Žmonės.lt susisiekus su grupės nare Renata Klimaityte, mergina pasakojo, kad įtariamas smurtautojas pareigūnai surado pagal filmuotą vaizdo medžiagą ir sakė, kad jaunosios nusikaltėlės yra iš Ariogalos. „Rytoj važiuosime patikslinti parodymų ir tyrėja sakė, kad vienareikšmiškai nuketėjusioji pusė esame mes. Liudininkai liudijo mūsų naudai ir visi įrodymai, filmuota medžiaga tą rodo“, – kalbėjo Renata.

Atlikėja pasakojo, kad visos grupės „Kitokios“ narės iki rytojaus ryto turi apsipręsti, ko reikalaus iš jas sumušusių merginų. „Baudžiamojon atsakomybėn jos vienaip ar kitaip bus patrauktos, bet reikia išsiaiškint ko mes norim, kokie sveikatos sutrikdymai mums padaryti, kokia moralinė žala“, – Žmonės.lt pasakojo R.Klimaitytė.

Išrauta Indrės Burlinskaitės plaukų sruoga
Išrauta Indrės Burlinskaitės plaukų sruoga

Mergina tikino, kad anksčiau negalvojo reikalauti kompensacijos už moralinę žalą, tačiau dabar dainininkės svarsto įvairius variantus. „Visos abdukcijos yra padarytos ir pradžioje galvojome, kad nereikalausime jokios moralinės žalos atlyginimo, tegu mergaitės knygą nusiperka. Svarbiausia, kad joms būtų labai gėda. Bet mus kankina sveikatos sutrikdymai ir kas liečia pinigus, tai jos tikrai turėtų sumokėti. Mano veide žaizdos užsitraukė, liko mažas randas, o kitoje vietoje į žaizdos vidų pateko blakstienų tušo ir kai ji sugijo, tušas matyt liko ir matosi du tamsūs ruožai. Indrei taip pat yra baisu, jai tuos išrautus plaukus reikia atauginti. Viena gydytoja sakė, kad galima deguonies voneles daryti, bet visa tai kainuoja“, – guodėsi Renata.

Grupės „Kitokios“ nuotr./Sumušta Renatos Klimaitytės akis
Grupės „Kitokios“ nuotr./Sumušta Renatos Klimaitytės akis

Žmonės.lt primena, kad grupės „Kitokios“ merginos buvo sumuštos per Kalėdas. „Mes važiavome iš koncerto ir mums reikėjo sustoti įsipilti degalų. Oksana vairavo savo automobilį, o mes su Greta miegojome. Renata galbūt irgi snūduriavo. Oksana nuėjo užsipilti degalų, o Renata nuėjo nusipirkti sumuštinio. Kuomet Oksana pylė degalus, prie jos priėjo du vaikinai, pradėjo kalbinti, bet ji nekreipė į juos dėmesio. O tie vaikinai pasirodo, buvo atvažiavę su dviem merginomis. Jos pamatė, kad jų vaikinai atkreipė dėmesį į Oksaną ir mūsų automobilį, susinervino, pradėjo rėkti ant savo vaikinų“, – konflikto pradžią prisiminė grupės narė Indrė Burlinskaitė.

Vėliau merginos paleido visą bjaurių žodžių virtinę apie dainininkes. Renata grįžo į automobilį, o susimokėjusią už degalus ir prie automobilio grįžtančią Oksaną minėtos merginos ir užpuolė.

Užpuolikės nagas, likęs Renatos Klimaitytės plaukuose
Užpuolikės nagas, likęs Renatos Klimaitytės plaukuose

„Tada išbėgo mūsų Renačiukė, bandė ginti, o tada visos bandėme gintis, bet nepavyko. O ką darė vaikinai, aš nebeatsimenu, nes buvau šoke. Ar jie mus laikė, ar ką... Aš gavau labai stiprų spyrį į smilkinį, mane spardė ir parkritusią ant žemės. Įsivaizdavau, kad spyrė vyras, nes labai stipriai... O Greta sakė, kad ten visgi spyrė mergina“, – muštynių eigą nupasakojo pašnekovė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką