15min be reklamos
2014 08 18, 15:57

Grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė laukiasi pirmagimio

Grupės „Kitokios“ narė Oksana Šklėriūtė (27) gyvena laukimo akimirkomis ir ruošiasi motinystei. Džiugią žinią, kad laukiasi pirmagimo portalui Žmonės.lt patvirtino Oksana.
Oksana Šklėriūtė
Oksana Šklėriūtė / „Vaiste Fotografija“ nuotr.

„Gali būti, kad vaikelio sulauksiu jau per didžiąsias žiemos šventes – jo gimimas gali tapti didžiausia mano Kalėdų ar Naujų metų dovana. Tačiau gali nutikti ir taip, kad vaikelis šįmet gimti nespės“, – Žmonės.lt sakė O.Šklėriūtė.

Kas būsimo vaikelio tėvas, atlikėja neatvirauja. Tik užsimena, kad jis ne pramogų pasaulio atstovas.

„Esu gan uždaras žmogus ir nekalbu apie savo asmeninius santykius. Jis – žmogus ne iš pramogų pasaulio, todėl viešinti informacijos apie jį nenoriu. Gerbiu jo privatumą“, – sakė Oksana.

Žmonės.lt pasidomėjus, kaip toliau klostysis grupės „Kitokios“ veikla, O.Šklėriūtė tikino, kad gerbėjai didelių pokyčių nepajaus.

„Kol jaučiuosi gerai, tol mano koncertinė veikla vyksta. Esu gan veikli, todėl taip ir įsivaizduoju: viena ranka – namuose, kita – koncerte. Tikrai nesvarstau pasitraukti iš grupės. Galbūt tik šiek tiek laiko – kai gimdysiu, kai reikės pabūti su vaikučiu – manęs nesimatys“, – sakė O.Šklėriūtė.

„Grupės veikla tikrai nenutrūks, priešingai – tai paskata atsinaujinimui, juk ir vasara teko koncertuoti po dvi. Ar liksime dviese su Alvyda, ar mus nuolat papildys Guostė Abeciūnaitė-Dilienė – dar nenuspręsta, manau priklausys daugiau nuo užsakovų poreikių . Kiekvienas pokytis atneša tik naudos ir naujų vėjų bei savų pliusų“, – Žmonės.lt sakė grupės vadybininkė ir atlikėja Renata Klimaitytė

Asmeninio albumo nuotr./Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Guostė Dilienė
Asmeninio albumo nuotr./Oksana Šklėriūtė, Renata Klimaitytė ir Guostė Dilienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką