Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 10, 15:37

Grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė televizijos eteryje vaikinus mėtys už jachtos borto

„Viktorija mūsų grupėje – vienintelė vieniša, todėl nusprendėme surasti jai širdies draugą. Reikia aukšto, patrauklaus ir, svarbiausia, tokio, kuris sugebės mūsų meniškąją Viktoriją ne tik ant rankų nešioti, bet ir dailininko teptuku pamojuoti“, – laidoje „Žiūrėk! Geras!“ apie staigmeną savo draugei ir kolegei pasakos grupės „Pinup Girls“ merginos.
Viktorija Sutkutė
Viktorija Sutkutė / TV3 nuotr.

„Viktorija – graži ir įdomi. Norėčiau užkariauti jos širdį ir dėl to esu pasiryžęs bet kam“, – atviraus vienas iš laidos herojų. „Aš tikrai noriu „nusikabinti“ šią panelę. Ir ne tik todėl, kad ji garsi“, – kalbės kitas kandidatas į jaunikius.   

Pretendentai į žaviosios Viktorijos širdį bus išbandomi ne bet kur, o „meilės laivu“ virtusioje jachtoje Galvės ežere Trakuose. Keturi drąsūs vaikinai demonstruos raumenis, darys atsispaudimus ir net šoks viliotinį, o Viktorijai teks išsirinkti patį pačiausią. „Neįtikę išrankiai merginai bus išmesti už borto tiesiogine to žodžio prasme“, – intriguoja laidos kūrėjai.

Kokiu išskirtiniu talentu vienas iš kandidatų sužavės Viktoriją? Kurį pretendentą mergina išsirinks, o kurie lėks už borto? Išbandymus žvaigždėms ir linksmus namų vaizdelius antradienį 19.50 val. pristatys aštrialiežuvis Justinas Jankevičius ir Dileta Meškaitė, kurie su TV3 žiūrovais sveikinasi pirmadienio–ketvirtadienio vakarais.

TV3 nuotr./Vaikinai, bandę laimėti Viktorijos Sutkutės dėmesį
TV3 nuotr./Vaikinai, bandę laimėti Viktorijos Sutkutės dėmesį

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką