15min be reklamos
2017 08 11, 22:24

Sofio Gelašvili-Niūniavė su šeima ir draugais atšventė kūdikio sutiktuves

Grožio salono „Sophistique“ savininkė Sofio Gelašvili-Niūniavė su vyru, sporto treneriu, Tailando bokso čempionu Dominyku Niūniava gyvena dukros laukimu. Penktadienio vakarą su artimaisiais jiedu dalyvavo kūdikio sutiktuvių vakarėlyje.
Sofio Gelašvili kūdikio sutiktuvių vakarėlis
Sofio Gelašvili kūdikio sutiktuvių vakarėlis / Simonos Kuzminskaitės nuotr.

Kūdikio sutiktuvių šventę viešbutyje „Atrium“ surengė Sofio draugės ir šeima. „Man tai buvo didelė staigmena“, – 15min sakė Sofio Gelašvili-Niūniavė.

S.Gelašvili-Niūniavė pasakojo, kad apie 2 valandas trukusioje šventėje dalyvavo artimiausi šeimos nariai ir bičiuliai. „Bet susirinko jų nemažai – apie 20“, – džiaugėsi Sofio.

„Vaišinomės skanėstais ir žaidėme žaidimus. Nuo visų gavau bendrą dovaną – vaikišką kėdutę, kuri man tikrai labai pravers auginant dukrą“, – pasakojo S.Gelašvili-Niūniavė.

Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili
Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili
Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili ir Dominykas Niūniava
Simonos Kuzminskaitės nuotr./Sofio Gelašvili ir Dominykas Niūniava

Sofio teigė, kad šventėje jautėsi neįprastai – juk tokia patirtis yra pirmą kartą gyvenime. Būsima mama džiaugėsi, kad sulaukė gausybės sveikinimų. Tiesa, dar ne visus spėjo perskaityti.

Rudenį dukros susilauksianti pora savo atžalai jau išrinko vardą. Dukrai Niūniavų šeima suteiks Emanuelės Valerijos vardą.

Tai bus pirmasis Sofio Gelašvili-Niūniavės ir Dominyko Niūniavos vaikas.

15min primena, kad Gruzijos milijonieriaus duktė po trejų metų draugystės atšoko net dvejas vestuves. 2016 m. birželį vestuves iškėlę Gruzijoje, liepą jie dar vieną šventę Vilniuje surengė laikydamiesi gruziniškų tradicijų: į puotą pakvietė 130 svečių, specialiai iš Gruzijos atvyko būrys muzikantų ir šokėjų.

Iš karto po vestuvių 15min paklausta apie galimą šeimos pagausėjimą, jaunoji nuotaka tada sakė: „Sakome, kad kaip bus, taip. Nėra taip, kad planuotume ar neplanuotume. Taip, norėčiau turėti vaikų. Bent du.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką