15min be reklamos
2022 12 01, 12:30

I.Burlinskaitė su vyru Liudu įsiamžino fotosesijoje: „Mano didžiausia puošmena – Indrutė“

Prasidėjo gražiausių metų švenčių laukimas – nepamirštamų įspūdžių ir svajonių išsipildymo metas. Nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė-Vaisieta su vyru, verslininku Liudu Vaisieta įsiamžino fotosesijoje, kurioje pristato tviskančius įvaizdžius.
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta
Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta / Martyno Stankaičio nuotr.

Vaisietų šeima su dideliu džiaugsmu sutiko tapti parduotuvių tinklo „Denim Dream“ reklaminiu veidu. Pokalbis su Vaisietomis apie artėjančių švenčių laukimą, pastangas kurti asmeninį įvaizdį bei tai, kaip jie vienas kitą papildo stiliaus klausimais.

Ne kartą esate dalyvavę įvairiose fotosesijose. Kokį įspūdį jums paliko ši šventinė fotosesija? Kaip sekėsi prieš objektyvą perteikti jausmus?

Indrė: Džiaugiamės, kad buvome pakviesti į šį projektą. Žvelgiant į mano instagramą matyti nemažai fotosesijų, nes tokia mano darbo dalis. Kaip pora asmeninėms fotosesijoms taip pat esame pozavę, tačiau pirmą kartą abu tapome prekių ženklo veidais. Labai norėčiau pagirti kartu dirbusią komandą: fotografą, grimo ir plaukų meistres, stilistę bei užsakovus. Fotosesija buvo kruopščiai sustyguota, o dirbant tvyrojo puiki atmosfera.

Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta
Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta

Pradžiugino ne tik galutinis rezultatas, bet ir pats planavimas. Dalyvavau kūrybos procese, norėjau, kad nuotraukos patiktų ne tik prekių ženklo atstovams, bet ir mums. Prieš kamerą įkūnijome švęsti nusiteikusią įsimylėjėlių porą. Tokie esame ir gyvenime, todėl vaidinti prieš fotoobjektyvą mums nebuvo problema.

Liudas: Šis darbas, jei galima jį taip pavadinti, paliko labai gerą įspūdį. Fotosesijai vadovavo patyręs fotografas Martynas Stankaitis. Tai buvo jau ne pirmas mūsų susitikimas, todėl atmosfera iš karto buvo šilta ir atvira. Pozavimo srityje Indrė yra profesionalė, su ja dirbti labai lengva. Man liko tik nusišypsoti ir pasižiūrėti į kamerą. Tuo pozavimas ir baigėsi, visą darbą padarydavo Indrutė (juokiasi).

Kuris iš šventinių derinių jums patiko labiausiai? Kur eitumėte taip apsirengę? Ar jau turite viziją, kaip atrodysite per šios žiemos šventes?

Indrė: Didžiausias mano simpatijas pelnė šventiškiausias blizgančios suknelės ir juodų kailinukų įvaizdis. Šis drabužis sukuria puošnų, prabangų ir išskirtinį įspūdį. Taip apsirengusi drąsiai galėčiau švęsti Naujuosius metus. Gruodį laukia daug įvairių renginių, o per juos norisi atrodyti ryškiai ir spindinčiai. Tviskančios suknelės ir kostiumėliai visada atrodo stilingai.

Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta
Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta

Liudas: Prieš pat fotosesiją nerimavau, galbūt ne visi drabužiai man patiks. Stilistė padirbėjo puikiai ir įvaizdžiai pranoko lūkesčius. Negalėčiau išskirti vieno, visi deriniai buvo skirtingi ir savaip žavūs. Kol kas neturiu vizijos, kaip noriu atrodyti per žiemos šventes. Greičiausiai, rinksiuosi klasikinį derinį, su kuriuo niekada neprašauni pro šalį. Mano didžiausia puošmena yra Indrutė.

Ar dažnai vienas kitam išsakote kritiką ir pagyras dėl įsigytų drabužių? Ar eidami į viešumą derinatės vienas prie kito?

Liudas: Rengiantis žmonos nuomonė yra labiau dominuojanti. Kai Indrė išsirenka, kaip atrodyti, derinuosi prie jos.

Indrė: Vienas kitam esame geriausi stilistai. Niekada nepataikaujame, pasakome tiesą. Aš Liudui patariu, kurių džinsų geriau nedėvėti, o jis man sako neperlenkti lazdos su „oversize“ drabužiais. Jei vienas ar kitas drabužis Liudui nepatinka, nesirengiu jo, tačiau nereiškia, kad neapsivilksiu eidama kur nors viena.

Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta
Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta

Indre, šiuo metu esi tituluojama kaip viena stilingiausių Lietuvos moterų. Ne kartą esi minėjusi, kad kardinaliai pakeitei savo garderobą. Ką patartum kitoms merginoms, norinčioms atrasti save madoje?

Paskutiniu metu sulaukiu daug klausimų, kodėl mano gyvenime įvyko stiliaus pokyčiai. Pasikeitė mano įvaizdis, apsirengimo stilius, šukuosena... Iš ilgaplaukės brunetės tapau trumpaplauke blondine, pradėjau daugiau eksperimentuoti su makiažais. Viskas įvyko savaime, nebuvo kertinio dalyko.

Anksčiau, kai eidavau į viešus renginius, stengdavausi būti graži. Man rūpėjo, ką sakys kiti, kokie bus komentarai. Atsipalaidavau ir mano stiliuje atsirado laisvė. Palinkėčiau visoms mažiau kreipti dėmesį į kitų nuomonę. Išlipkite iš rėmų ir eksperimentuokite. Tik taip galite atrasti savo stilių.

Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta
Martyno Stankaičio nuotr./Indrė Burlinskaitė-Vaisieta ir Liudas Vaisieta

Iš kur semiesi įkvėpimo kurdama savo stilių? Kas labiausiai tave įkvepia?

Įkvėpimo semiuosi iš kitų pasaulio moterų. Išsisaugau patikusius derinius, seku stilistes, klausau jų pamokų, stebiu mados naujienas. Mėgstu spintoje turėti drabužių derinį netikėtiems atvejams. Šiais metais labai pamėgau raudoną spalvą, taip pat noriu įsigyti žiemai „oversize“ paltą, šiltą striukę ir šaliką.

Eidama į renginius, nesirengiu spontaniškai, visada smulkmeniškai apgalvoju, kaip atrodysiu. Jei neturiu laiko, galimybių ar finansų susiruošti į renginį, geriau visai neisiu. Kiekvienas išėjimas su Liudu būna kruopščiai apgalvotas. Jei dėl ko nors dvejoju, kreipiuosi patarimo į stilistes. Pastebėjau, kad jei į šventę ateini su profesionaliu makiažu, šukuosena bei pasitikinti savimi, jokie pikti komentarai neįžeis.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką