2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į Jolantos Leonavičiūtės skandalą įsikišo Daina Bosas: „Kritikuojami tie, kurie negali apsiginti“

Apie ketvirtadienio vakarą Vilniuje vykusį madingą vakarėlį „S.Pellegrino together with Vogue Italia“, iš kurio buvo išprašyta Jolanta Leonavičiūtė, pasisakė ir Daina Bosas. Ji savo aštrią nuomonę išsakė socialiniame tinkle „Facebook“.
Daina Bosas
Daina Bosas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mielieji, ar ne per stipriai sureikšmintas mineralinio vandens pristatymo vakarėlis? Ar tai vyko prezidentūroje? Rinkosi Vyriausybė ir verslo elitas? Eilinis „sausainio“ pristatymo vakarėlis, o tiek triukšmo, šitiek sudaužytų širdžių.

Klausimas pasvarstymui: ar viešnią būtų išprašę, jei būtų atėjusi su žinoma antra puse – verslininku, politiku, krepšininku? Kartais susidaro įspūdis, kad kritikuojami tie, kurie patys negali apsiginti. O nesusipratimų išvengti padeda vardiniai, o ne generiniai kvietimai“, – feisbuke rašė D.Bosas.

Renginio organizatorė Rasa Arlauskienė Žmonės.lt sakė, kad tiek J.Leonavičiūtė, tiek drauge su ja atvykusi, kvietimą turėjusi Eglė Veršininienė, nepatvirtino savo dalyvavimo, kaip buvo prašyta.

Dėl to viešnios buvo išprašytos. Be to, organizatoriai nepageidavo, kad atėjusių svečių sąrašuose būtų J.Leonavičiūtės pavardė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jolantą Leonavičiūtę iš renginio išprašiusi Rasa Arlauskienė: „Nesijaučiu gerai, bet tokios taisyklės“

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Mados vakarėlio akimirka
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Eglė Veršininienė ir Jolanta Leonavičiūtė

Tuo tarpu iš renginio išprašyta J.Leonavičiūtė tikino nežinojusi, kad ji jame yra nepageidaujama. „Net nenutuokiau, kad esu „juodajame sąraše“. Niekada nesibraunu į svetimą teritoriją ir jokiais būdais nebūčiau ėjusi ten, jei būčiau žinojusi situaciją. Taigi, tyliai išėjome iš ten“, – Žmonės.lt kalbėjo Jolanta.

TAIP PAT SKAITYKITE: Iš madingo vakarėlio išprašyta Jolanta Leonavičiūtė: „Nežinojau, kad esu juodajame sąraše“

TAIP PAT SKAITYKITE: Išsipuošusios damos ir džentelmenai rinkosi į stilingą mados vakarėlį Vilniaus centre

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką