15min be reklamos
2022 12 08, 15:51

Į Kuršėnus atkeliavo Kalėdos: šalia snaigėmis papuoštos eglės – būrelis elnių

Gruodžio 7-ąją Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje, įžiebta Kalėdų eglė, kuri kuršėniškius ir miesto svečius pasitinka drauge su puošniais elniais, šventinę nuotaiką kuriančiu kalėdiniu traukinuku. Pilnutėlę švenčių laukiančių žmonių aikštę pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, palinkėjo jaukių artėjančių švenčių, gražaus pasibuvimo atsinaujinusiuose ir išgražėjusiuose bei šventiškai išpuoštuose Kuršėnuose!
Kuršėnų Kalėdų eglė
Kuršėnų Kalėdų eglė / Zigmo Ripinskio, Jono Žalio, Justinos Rutkauskienės nuotr.

Visus pasveikino ir Kuršėnų miesto šeimininkas seniūnas Vytautas Gedmontas, šventėje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės tarybos nariai, seniūnaičiai, bendruomenių atstovai, įstaigų, įmonių darbuotojai, gausus būrys jaunimo! Visus linksmino „Linksmasis lagaminas“ animatoriai.

Kalėdoms išpuošta Kuršėnų Lauryno Ivinskio aikštė kvepėjo kava ir pyragaičiais – šventėje veikė mugė, kur buvo galima įsigyti ne tik karštos kavos, užkandžių, bet ir įvairių suvenyrų. O mažiesiems buvo surengta šauni pramoga – kalėdinis traukinukas visus vėžino nuo popietės iki pat vakaro.

Zigmo Ripinskio, Jono Žalio, Justinos Rutkauskienės nuotr./Kuršėnų Kalėdų eglės įžiebimas
Zigmo Ripinskio, Jono Žalio, Justinos Rutkauskienės nuotr./Kuršėnų Kalėdų eglės įžiebimas

Šventė vyko ir prie Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro, amfiteatre, kur visų laukė Kalėdų Senelis su linksmųjų kiškučių komanda.

Eglutės įžiebimo šventėje koncertavo pop grupė „Dar“, o Kuršėnų danguje suspindo šventiniai fejerverkai.

Eglutės įžiebimas – tik šventinių renginių pradžia. Visame Šiaulių rajone iki pat Naujųjų vyks šventiniai koncertai, kūrybinės dirbtuvėlės.

Nuo gruodžio 17 d. Kuršėnų kultūros centro amfiteatre kasdien iki pat gruodžio 26 d. vyks susitikimai su Kalėdų Seneliu, o gruodžio 17-23 d. kultūros centro amfiteatre veiks karuselė.

Gruodžio 8 d. Kalėdų eglutes įžiebs – Kužiai, Dirvonėnai, Bubiai ir Raudėnai, gruodžio 9 d. – Bridai, gruodžio 10 d. – Kurtuvėnai, gruodžio 13 d. – Ginkūnai, gruodžio 14 d. – Voveriškiai ir Meškuičiai, gruodžio 15 d. – Gruzdžiai ir Kairiai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką