Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 05, 16:11

Į laidos filmavimus Indrės Kavaliauskaitės-Morkūnienės dukra Barbora keliauja kartu

Ne vieno televizijos projekto vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė naujus metus pradeda nauju iššūkiu – tapo laidos tėvams „Mamyčių klubas“ šeimininke.
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukra Barbora Marija
Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukra Barbora Marija / Tomo Kaunecko („Ciklopas“) nuotr.

„Nors pasiūlymas buvo netikėtas, sutikau beveik iškart, – juokiasi jauna mama. – Tik pasitariau su Jogaila, kaip man seksis suderinti šį darbą ir Marijos Barboros priežiūrą. Laidos kūrėjai nuramino, kad mažylė galės visur keliauti su manimi, todėl, galima sakyti, laidą vedame dviese – aš ir dukrytė. „Mamyčių klubas“ – jau nuo pirmųjų filmavimų padeda augti man kaip mamai ir Marijos Barboros draugei. Laidos kūrėjai, mamos tinklaraštininkės, įvairiausi specialistai ir visos nuostabios, be galo pozityvios mamos, kurias jau spėjau sutikti, yra puikiausi, nuoširdžiausi ir geriausi mokytojai“, – neslepia naujoji laidos vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Indrė ir Jogaila Morkūnai sulaukė šeimos pagausėjimo: porai gimė dukra

Pirmoji „Mamyčių klubo“ laida šį sekmadienį taip pat skirta pažinčiai – mažieji laidos gerbėjai užduos daug intriguojančių asmeninių klausimų pačiai Indrei. Taip pat Indrė aplankys neseniai naujagimio susilaukusią mamą, su kuria tarsis, kiek kraiteliui reikia drabužėlių ir triukšmingoje fotosesijoje supažindins su laidos kūrime dalyvaujančiomis mamomis tinklaraštininkėmis.

„Ciklopas“/Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukra Barbora Marija
„Ciklopas“/Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė su dukra Barbora Marija

„Aš gyvenime labai myliu žmones, bet laidos herojų net ir dideliems skeptikams bus sunku neįsimylėti. Kaip gali nesižavėti septynių vaikų mama, komunikacijos agentūros savininke ir vadove, tinklaraščio 7taskai.lt autore bei metų moterimi pripažinta mama Sabina Daukantaite? Kaip gali nesididžiuoti moterimis, kurios kasdien padeda būsimoms mamoms psichologiškai ir finansiškai Krizinio nėštumo centre? Ar gali atsisakyti sau leisti truputį pažaisti svajonių žaislų parduotuvėje kartu su bičiule bei parduotuvės įkūrėja Agne Grigaliūniene? Nesišypsoti po pasivaikščiojimo ir pašnekesio parke kartu su viena nuoširdžiausių Lietuvos moterų Renata Šakalyte-Jakovleva. Lietuva kupina nuostabių moterų ir mamų, man tiesiog garbė su jomis susipažinti ir leisti kiekvieną sekmadienio rytą“, – energija trykšta jauna mama.

„Ciklopas“/„Mamyčių klubo“ komanda
„Ciklopas“/„Mamyčių klubo“ komanda

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką