15min be reklamos
Publikuota 2015 09 12, 14:27

Į Lietuvą grįžusi Deimantė Guobytė surengė grožio dieną beglobiams keturkojams

Tarp JAV ir Lietuvos gyvenantį modelį Deimantę Guobytę daugelis įpratęs matyti populiariausių mados žurnalų puslapiuose, apsuptą žvaigždžių prabangiuose vakarėliuose. Tačiau šeštadienio popietę Vilniuje vykusiame renginyje ji pasirodė visai kitame amplua.
Deimantė Guobytė
Deimantė Guobytė / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Visai neseniai įsteigusi beglobiams keturkojams paremti skirtą labdaros ir paramos fondą „Lietuva – gyvūnams“ Deimantė pakvietė visus keturkojų mylėtojus į Vilniaus Mokytojų namų kieme vykusį renginį.

Čia specialiai šiai progai išmaudyti ir sušukuoti šunys ir katės laukė šeimininkų ir buvo pasiruošę iškeliauti į naujus namus.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Deimantė Guobytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Deimantė Guobytė

„Dėl gyvūnų galėčiau padaryti viską. Labdaros fondą atidariau norėdama pagelbėti beglobiams gyvūnams. Tai yra vienintelė veikla, kurioje noriu save išreikšti. Reikia kalbėti už tuos, kurie neturi balso“, – dar prieš kelias dienas Žmonės.lt sakė Deimantė.Nuo pat mažens mergina augo apsupta gyvūnų, o meilė jiems bėgant metams tik stiprėjo. Todėl iš Niujorko į gimtąją Lietuvą grįžusi mergina nusprendė, kad laikas imtis naujos veiklos.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Lietuva – gyvūnams“ renginio akimirka
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./„Lietuva – gyvūnams“ renginio akimirka

Deimantė įsitikinusi, kad augintinius nuo pat mažens turintys žmonės išmoksta labiau dalintis meile ir dėmesiu. „Jei vaikas gebės mylėti gyvūną, jis taip pat gerbs, mylės ir žmones“, – sakė ji.

Į Vilniaus centre vykusį renginį atvyko būrys gyvūnų mylėtojų, čia netilo linksmai nusiteikusių keturkojų amsėjimas. Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAI PAT SKAITYKITE: Siekdama padėti beglobiams gyvūnams modelis Deimantė Guobytė įsteigė savo vardo labdaros fondą

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką