2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Į „Lietuvos talentų“ finalą patekę dalyviai pasijuto tarsi kosmose

Praėjusį sekmadienį TV3 žiūrovai atidavė daugiau nei vienuolika tūkstančių balsų už antrojo „Lietuvos talentų“ pusfinalio dalyvius. Pirmąją vietą ir teisę kovoti dėl pagrindinio – dešimties tūkstančių eurų – prizo iškovojo šiauliečiai – grupė „Ritmas kitaip“.
Kristina Radžiukynaitė
Kristina Radžiukynaitė / TV3 nuotr.

„Jausmas toks, lyg pasaulis sustotų, ir tu vieną akimirką esi kaip kosmose, – vos atgaudami žadą sakė šiauliečiai. – Mes tai padarėme, mes patikome žiūrovams!“

Jaunieji muzikantai instrumentus perka ūkinių prekių parduotuvėse. Kibirai, tušti plastikiniai buteliai, medinės lazdos ir metaliniai puodeliai – visa tai sulipdyta prie metalinių konstrukcijų.

„Mes tikrai daug dirbam, norėdami išgauti muzikos garsus. Nusiperkame tuščią kibirą ir jį pragręžiame, surišame ir taip išgauname reikiamus garsus. Ar tai menas? Tai labai nuoširdus mūsų darbas. Mes mylime ir tikime tuo, ką  darome“, – sako per vieną naktį Šiaulių pažibomis tapę naujieji „Lietuvos talentų“ finalo dalyviai.

Daug smarkesnė kova vyko tarp antros ir trečios vietos. Iki pat paskutinės balsavimo akimirkos rezultatai keitėsi milžiniškais tempais. Tačiau  teisėjų verdiktas sutapo su žūrovų nuomone. Bilietas į finalą įteiktas vilnietei Kristinai Radžiukynaitei. Dar atrankų metu buvo prasitarta, jog Kristinai įtariamas labai retas sveikatos sutrikimas ir bet kurią minutę gali sustoti merginos širdis. Vos atšventusi aštuonioliktąjį gimtadienį, Kristina gavo išsvajotą dovaną – širdies darbą fiksuojantį aparatą.

„Koks jausmas? Įdomus. Sunkiausia suprasti, kad tai tiesa“, – sužinojusi rezultatus neslėpė mergina. Tiesa, Kristina vos pora šimtų balsų aplenkė Kuršėnų pasididžiavimą – breiko grupę „Freezing Death“. Vaikinai sulaukė palankių teisėjų vertinimų, bet  liko tretieji.

„Mes nenusimename. Dabar turime metus intensyvioms treniruotėms, o tada... O tada ateisime nugalėti“, – juokėsi kuršėniškiai.

Jau šį sekmadienį „Lietuvos talentų“ trečiajame pusfinalyje – linksmuolių brolių „Timohi“ sugrįžimas ir jaunasis atlikėjas Jurijus Veklenko, su kuriuo padainuoti norėtų net ir teisėja Rūta Ščiogolevaitė.

Pirmojo pusfinalio nugalėtojais tapo – specialiai „Lietuvos talentų“ projektui susikūrusi grupė „Bjelle ir PERU“ ir reperis Vytautas Matuzas iš Panevėžio.


„Lietuvos talentų“ pusfinaliai – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką