15min be reklamos
2022 11 30, 09:19

I.Starošaitė apie poilsį dviese su vyru Žilvinu: „Tapome gražesni vienas kito akyse“

Ilgalaikiuose santykiuose poros nuolat išgyvena skirtingus etapus – nuo itin suartinančios „medaus mėnesio“ stadijos iki laikino nutolimo. Tam, kad santykiai išliktų tvirti ir džiugintų daug metų, partneriai turi įdėti nemažai pastangų.
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis / „Charizma Photography“ ir socialinių tinklų nuotr.
Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su anūke

Sveikatos ir sveikos gyvensenos laidoje „Sveikas rytojus“ buvo kalbama apie kokybišką laiką šeimoje, kodėl jis toks svarbus ir kaip veikia organizmas, hormonai, kai žmogus yra atsipalaidavęs ir šalia mylimo žmogaus.

Poilsį susikurti visai kitoje aplinkoje jau nebe pirmi metai stengiasi sutuoktiniai, žinomi atlikėjai Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis. Jų šeimoje kartu leisti itin daug laiko yra įprasta jau daug metų – pora kartu ne tik dirba, koncertuoja, bet ir leidžia laisvalaikį.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

„Kartais labai sveika kartu pailsėti negalvojant apie darbą – tai visai kitas buvimas. Mes kartu dirbdami pakankamai pavargstame. Kartais atrodo, kad nesinori net kalbėti ir, kad jau pabodo būti kartu. Kai esi pavargęs, atsiranda kitoks tarpusavio santykis, o kai esi pailsėjęs – visai kitaip elgiesi ir šeimoje, ir su aplinkiniais. Nuotaika keičiasi ir lieka mažiau priekaištų vienas kitam“, – apie šeimyninį gyvenimą kalbėjo I. Starošaitė.

Žinoma moteris prisipažino, kad jų šeima visai neseniai išgyveno įtemptą laikotarpį.

„Iki pandemijos mes dažniausiai keliaudavome į Ispaniją. Ten yra labai daug padelio aikštelių ir didelė lietuvių bendruomenė. Prasidėjus pandemijai visi buvome uždaryti ir tada tas buvimas namuose, kaip ir daugeliui šeimų, turbūt, pasidarė visai nebe poilsiu. Atsirado psichologinė trintis. Net besifilmuojant laidose ar kuriant kažkokius pasirodymus įsižiebdavo visokie prieštaravimai. Pagrindinė svajonė buvo ištrūkti iš namų. Norėjome ilsėtis dviese, nes nusipelnėme poilsio kartu, o ne po vieną“, – atviravo dainininkė.

tomasfoto.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su anūke
tomasfoto.lt nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis su anūke

Anot Irenos, ne tik atgauti jėgas, bet ir atrasti ryšį su vyru padėjo vienas paprastas dalykas.

„Kai baigėsi pandemija ir kai tik atradome galimybę – iš karto važiavome į sanatoriją. Mums padėjo pabuvimas kitoje aplinkoje, poilsis ir galimybė pasimėgauti procedūromis: masažais, plaukiojimu baseine, mankštomis. Mes pailsėjome fiziškai ir dvasiškai. Susitikę kambaryje pastebėjome, kad esame šviesesni, daugiau šypsomės, atsirado visai kitoks bendravimas. Su Žilvinu sanatorijoje tiesiog atsigavome ir save pamatėme kitaip. Atsirado jėgų koncertams, naujų idėjų, fizinių jėgų. Pailsėję mes tapome gražesni vienas kito akyse. Tai buvo puiki proga įsimylėti dar kartą“, – pasakojo Irena.

Mariaus Vizbaro nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis
Mariaus Vizbaro nuotr./Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis

Dainininkė atskleidė, kad su sanatorinio gydymo bei poilsio galimybėmis ji buvo susidūrusi gerokai anksčiau.

„Kažkada turėjau stuburo išvaržą ir teko keliauti į sanatoriją. Iš ten sugrįžau kaip naujai gimusi. Prieš tai net nepaeidavau, kaip kokia ragana vaikščiojau nuo pat ryto susilenkusi. Sanatorijoje manęs laukė rimtas darbas – daugybė procedūrų. Naudą procedūros atnešė ne tik kūnui, bet ir kvėpavimo aparatui, balso stygoms“, – kalbėjo žinoma moteris.

Laidos stopkadro nuotr./Irena Starošaitė
Laidos stopkadro nuotr./Irena Starošaitė

„Sveikas rytojus“ – sekmadieniais, 12 val. per TV8 televiziją.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką