15min be reklamos
2022 12 07, 10:24

I.Valinskienė – apie svajonių pasimatymą: „Bus praradimas, jei nepasitaikys į jį nueiti“

Daugelis sutiktų, kad Inga Valinskienė išties yra įspūdinga moteris – tiek savo aksominiu balsu, tiek ir savo kerinčia išvaizda. Per tiek metų, kol sukasi pramogų pasaulyje, žinoma moteris jau yra atradusi save daugybėje jai malonumą keliančių sričių. Šįkart ji kalba ne tik apie savo darbą ar laisvalaikį, bet ir… apie svajonių pasimatymus!
Inga Valinskienė
Inga Valinskienė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Kaip ir visi, taip ir Inga mėgsta užtarnautą poilsį. Tiesa, ji neslėpė – kartais svajonės būna kur kas gražesnės, nei realybė. Būtent tą įrodė jos paskutinės atostogos, kurias apkartino pernelyg išpūstos kainos.

„Buvau išvykusi labai toli, į Prancūzijos Polineziją, tarp Australijos ir Naujosios Zelandijos. Tai – labai graži vieta. Tačiau, kai paturi tą kainą, kažkaip ir to grožio ten lieka mažiau… Ar tai toks stebuklas, dėl kurio verta eiti iš proto? Iš tiesų, iš proto ėjau ir aš, bet taip nebėra – kai ką nors paturi, tada aprimsti“, – apie paskutines atostogas pasakojo I.Valinskienė laidoje „Gero vakaro šou“.

Inga Valinskienė / Koncerto organizatorių nuotr.
Inga Valinskienė / Koncerto organizatorių nuotr.

Tačiau smalsius laidos vedėjus domino ne tik Ingos atostogos. Jie žinomą moterį išdrįso pakalbinti ir apie pasimatymus! Tiesa, jau daugelį metų – o tiksliau, lygiai 35 – Inga į pasimatymus vaikšto tik su vieninteliu žmogumi, savo vyru Arūnu Valinsku. Tad nors šiais laikais vis daugiau žmonių savo antrąsias puses randa socialiniuose tinkluose ar naudodamiesi pažinčių programėlėmis, I.Valinskienė pripažino to dar niekada nebandžiusi. Aklų pasimatymų – taip pat.

„To niekada nesu patyrusi, ir, galvoju, koks bus praradimas, jei man taip ir nepasitaikys nueiti į tokį pasimatymą“, – kaip visuomet žodžio kišenėje neieškojo I.Valinskienė.

Tiesa, moteris atskleidė, kad jau visai netrukus šia tema pradės vaidinti spektaklyje. Justinui Jankevičiui parūpo, ar kaip ir kiti aktoriai, I.Valinskienė taip pat jaudinasi prieš premjeras? Pasirodo, kad net ir tuomet moteris jaučiasi rami – šis jos bruožas stebina net ją pačią.

„Galvoju, kame čia reikalas? Manau, kad mano partneriams tame spektaklyje yra sudėtingiau, nes aš praktiškai ten vaidinu save, jei mane paliktų Valinskas – taip būtų galima apibūdinti situaciją. Tik, įtariu, Valinskas tiek kraičio neturi – ten aš esu kur kas turtingesnė“, – juokavo žinoma moteris.

Kokios buvo paskutinės I.Valinskienės atostogos? Kokius filmus įgarsinti jai maloniausia? Koks bus naujausias jos vaidmuo? Visi atsakymai – jau netrukus.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką