Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Ibelhauptaitė karjeros pradžioje nakvodavo stotyje

„Man buvo labai sunku, neturėjau visai pinigų, yra tekę ne vieną naktį ir stotyje nakvoti“, – jau šį pirmadienį TV3 gyvenimo būdo laidoje atviraus garsi režisierė Dalia Ibelhauptaitė.
Dalia Ibelhauptaitė
Dalia Ibelhauptaitė / Rūtos Jankauskaitės nuotr.

Laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėją Edvardą Žičkų nuoširdžiam pokalbiui moteris pakvietė į savo su vyru britų aktoriumi Deksteriu Flečeriu namus Londone. Duodama išskirtinį interviu ne vieną apdovanojimą už nuopelnus menui pelniusi lietuvė papasakojo ne tik apie sunkią karjeros pradžią, juodas dienas bei pasaulinę šlovę, bet ir atskleidė ne vieną asmeninio gyvenimo detalę, atvirai kalbėjo ir apie ne vieną dešimtmetį trunkančią draugystę su Andriumi Mamontovu bei Juozu Statkevičiumi.

„Esu mačiusi ir Juozo ašaras, ir sunkiausius išgyvenimus. Mes visi esame neišskiriami draugai, todėl nenuostabu, kad būname šalia tada, kai aplanko demonai, užklumpa nesėkmės ar ištinka krizė. Niekada nepamiršiu, kaip su Juozu susitikome Niujorke. Jis buvo ką tik po sėkmingo kolekcijos pristatymo, aš – po premjeros. Sėdėjome ant suoliuko Centriniame parke ir dėl ašarų negalėjome pratarti nė žodžio. Kokį tolimą kelią mudu nuėjome nuo tos dienos, kai skaičiavome kiekvieną centą iki šlovės Niujorke...“, – laidoje „Gyvenimas yra gražus“ kalbės D. Ibelhauptaitė.

Beje, garsi režisierė negailės karčių žodžių naujai iškeptoms šiandienos žvaigždėms ir duos patarimų, kaip padaryti tikrą, o ne vienadienę karjerą.

Išskirtinis pokalbis su Dalia Ibelhauptaite Londone – jau šį pirmadienį 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius