Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 09, 12:14

Ieva Gervinskaitė: konkurse „Mis Pasaulis“ buvau viena natūraliausių

Antradienio naktį į Vilnių iš Didžiojoje Britanijoje vykusio konkurso „Mis Pasaulis 2011“ grįžusi Ieva Gervinskaitė spaudos konferencijoje atskleidė šios grožio šventės užkulisius. Mergina teigė konkurse mačiusi ir dirbtino grožio, ir nenuoširdumo.
Ieva Gervinskaitė
Ieva Gervinskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Iš Londono mergina grįžo kupina teigiamų emocijų ir patikino, kad šis konkursas jai įkvėpė daugiau pasitikėjimo savimi ir davė daug patirties. Ieva teigė konkurse nepajutusi konkurencijos – prieš finalą dalyvės viena kitai netgi padėdavo užsisegti sukneles. Ji patikino, kad jei galėtų, mielai dar kartą sudalyvautų šiame konkurse.

Mergina neslepia, kad Londone ją erzino dirbtinės šypsenos, todėl ji troško kuo greičiau grįžti namo. „Lietuvoje viskas tikra, o ten – patinka žmogus ar ne, tau vis tiek šypsosis“, – teigė 21-erių metų mergina.

I.Gervinskaitė prisiminė, kad konkurse kitos dalyvės lengvai palūždavo, nuolat verkdavo. „Visi kampai būdavo užimti“, – prisiminusi ašarojančias konkurentes šyptelėjo Ieva, patikinusi, kad savo ašaras ji taupo rimtesniems dalykams. Pasak I.Gervinskaitės, dalyvaujant tokiame konkurse reikia tikėti savimi ir savo pergale, bet mokėti priimti pralaimėjimą kaip natūralų dalyką.

Lietuvaitė, konkurse sulaukusi komplimentų dėl savo natūralių, išpuoselėtų plaukų, teigė pastebėjusi, kad kitas dalyves gražuolėmis pavertė dirbtinas grožis.

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Ieva Gervinskaitė
Ieva Gervinskaitė

„Buvo, aišku buvo. Ne tik grožio konkursuose galima tokių merginų sutikti. Lietuvoje irgi yra ir žinomų, ir nežinomų moterų, kurios nori pateikti tokį grožį. Buvau viena natūraliausių“, – patikino Ieva.

Sekmadienio vakarą vykusiame konkurse triumfavo Venesuela – nugalėtoja tapo šios šalies atstovė, tik ispaniškai kalbanti 21-erių Ivian Lunasol Sarcos Colmenares. I.Gervinskaitė sutiko su komisijos sprendimu gražiausia mergina paskelbti venesuelietę.

„Ji labai graži, niekas tuo neabejoja. Labai miela, nepasipūtusi“, – teigė lietuvė.

Akordeonu grojusi ir į talentingiausių merginų vienuoliktuką patekusi Ieva teigė nejautusi aplinkinių spaudimo – pakankamai daug ji iš savęs reikalavo pati. „Grožis – laikinas dalykas, o talentas tik tobulėja, jį turėsi ilgai“, – kodėl jai buvo tokia svarbi talento rungtis, paaiškino Ieva.

Teisę ir valdymą Mykolo Romerio universitete studijuojanti mergina teigė, kad pirmiausias dalykas, kuo ji užsiims dabar – kibs į konkurso metu apleistus mokslus.

„Galvojau grįšiu, dešimt dienų gulėsiu, o dabar vėl norisi ką nors veikti“, – šypsojosi aktyvi mergina. Ji teigė, kad turi minčių prisidėti prie grožio konkursų dalyvėms įprastos veiklos – labdaros, tačiau konkrečių planų kol kas neatskleidė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką