Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Ieva Šimukauskienė „Kviečiu šokti“ projekte atrado naują meškutę – Viliją Matačiūnaitę, dainininkė trenkė durimis (nuotraukos)

Aktorė ir šokėja, komisijos narė Ieva Šimukauskienė neleidžia „Kviečiu šokti“ poroms užmigti ant laurų, nors šokių projekto finalas – jau čia pat.
„Kviečiu šokti“ akimirka
„Kviečiu šokti“ akimirka / LNK nuotr.

„Priminėte vieną dalyvį, kuris čia šoko kaip meška. Ir vėl scenoje išvydau šokančią meškutę. Buvo negrakštu,  neelegantiška, sunku“, – tėškė Ieva Šimukauskienė dainininkei Vilijai Matačiūnaitei po judviejų su Arturu Bajoru šokio scenos Venecijos karnavalo tema. Po tokių Šimukauskienės žodžių dainininkė trenkė durimis, išvažiavo iš šokių transliacijos ir nebepasirodė finaliniame visų porų parade. „Neturiu ką pasakyti apie tokį I.Šimukauskienės komentarą. Kiekvienas vertinam pagal savo išprusimą ir išsilavinimą“, – susijaudinusi kalbėjo dainininkė. Tačiau ne viena Ieva Vilijai skyrė žemą balą – pagal komisijos vertinimus, Vilijos ir Arturo pora buvo priešpaskutinė. Priešpaskutinę vietą jiedviem skyrė ir žiūrovai.

Juos nuo iškritimo išgelbėjo dar prastesni Ritos ir Karolio rezultatai. Rita su Karoliu antrą kartą ir visam laikui pasitraukė iš projekto „Kviečiu šokti“.

„Aš vis laukiau, kada jūs iškrist, o štai artėja finalas, o jūs vis dar čia“, – nevyniodama žodžių į vatą mestelėjo „Kviečiu šokti“ komisijos narė I.Šimukauskienė po Europos karate čempionės Ritos Pivoriūnaitės ir Karolio Levanaičio šokio ir parašė žemą balą.

Žodis po žodžio I.Šimukauskienė šokių projekte turi vis mažiau draugų. Todėl kai šį vakarą pati parodė savo šiuolaikinio šokio kompoziciją, rizikavo būti sutrypta improvizuotos komisijos iš projekto dalyvių.

Vadimas Šuško, Dainius Dimša, Rita Pivoriūnaitė ir Radži skyrė Ievai už šokį aštuonis, devynis, dešimt ir penkis balus. Su tokiais balais Ieva dar neiškristų iš „Kviečiu šokti“ projekto.

„Kviečiu šokti“ turnyrinė lentelė:

1. Radži ir Ana Kapustina
2. Laura Valytė ir Vadimas Šuško
3. Jolanta Paulauskienė ir Andrius Uksas
4. Natalija Zvonkė ir Dainius Dimša
5. Vilija Matačiūnaitė ir Artur Bajor
6. Rita Pivoriūnaitė ir Karolis Levanaitis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais