TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Ignas Krupavičius vietoje maratono pasirinko 21 km distanciją: „Nesiruošiu savęs kankinti“

Daugiau nei 15 tūkstančių bėgikų sekmadienį užplūdo Vilniaus miesto gatves – sostinėje vyksta „Danske Bank Vilniaus maratonas“. Renginio nepraleido ir LRT televizijos veidas Ignas Krupavičius. Žinomas vyras pasiryžo įveikti 21 km distanciją.
Ignas Krupavičius
Ignas Krupavičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Prieš išbėgdamas į trasą Žmonės.lt I.Krupavičius pasakojo tokiame bėgimo renginyje dalyvaujantis ne pirmą kartą. Anksčiau jau yra įveikęs pusmaratonio distanciją, dar prieš kurį laiką yra bėgęs 10 km distanciją. 

Šįmet besiruošdamas „Danske Bank Vilniaus maratonui“ televizijos laidų vedėjas sau kėlė kaip niekad didelius tikslus, bet vėliau nusprendė pažvelgti paprasčiau.

„Buvau nusiteikęs bėgti maratoną, puoliau ruoštis, bet kai mūsų vasaros tokios „auksinės“, apsisprendžiau bėgti tik 21 kilometrą... Šįkart noriu distanciją įveikti ramiai, be streso. Nesiruošiu savęs kankinti, tikiuosi, neteks susidurti su psichologiniais iššūkiais. Tačiau jie trasoje yra visiškai normalu ir suprantama“, – Žmonės.lt sakė I.Krupavičius. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ignas Krupavičius
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ignas Krupavičius

Žinomas vyras pasakojo bėgimu susidomėjęs prieš kelerius metus: „Esu „prijaučiantis“ orientaciniam sportui – jį atradau dar mokyklos laikais. Tiesiog bėgioti anksčiau atrodė neįdomu, nuobodu – reikėjo kažkokio azarto, adrenalino. Tai vėliau pakeičiau nuomonę. Ėmiau domėtis bėgimo filosofija, kada meti sau iššūkį, sieki kažkokio rezultato, nori kažką įveikti... Ir bėgioti pradėjau pats. Džiaugiuosi tuo.“

Dabar I.Krupavičius bėgioja vidutiniškai triskart per savaitę, gryname ore. „Pagrinde bėgioju Vingio parke. Taip pat labai mėgstu bėgioti Nėries krantine, tik kol kas ji vietomis „išgraužta“, todėl dažniau renkuosi parką. Visgi jei kas krantinę sutvarkytų, ji būtų numeris vienas. Gera bėgti gamtoje, bet man patinka jausti miesto pulsą“, – pasakoja. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ignas Krupavičius
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Ignas Krupavičius

Siekti rezultatų I.Krupavičių motyvuoja sėkmės skonis, stengtis padeda ir konkurencija su draugais. „Kai matai, kad draugas nubėgo daugiau ar aplenkė, atsiranda motyvacija. Puiki paskatinimo priemonė“, – šypsosi jis.

Apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“

Pirmasis tarptautinis Vilniaus maratonas įvyko 2004-aisiais, tada trasą įveikė daugiau kaip 200 bėgimo profesionalų ir mėgėjų iš 10 pasaulio šalių. Šiais metais bėgikų būta daugiau nei 15 tūkstančių, juos „Danske Bank Vilniaus maratonas“ pasitiko šūkiu „Tai bus didžiausias Tavo bėgimas!“.

Dalyviai galėjo pasirinkti, kokią distanciją bėgti – 42 km, 21 km, 10 km ar 4,2 km.

12-ąjį „Danske Bank Vilniaus maratoną“ atidarė energinga braziliškų batukada būgnų kompanija iš Prancūzijos – „Badauê“. Šiuo metu grupėje daugiau nei 70 narių. Jie groja sambos, regio, fanko ir afrikietiškų stilių muziką. „Badauê“ – dažni svečiai maratonuose, paraduose ir festivaliuose Prancūzijoje bei Vokietijoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Užsisakykite 15min naujienlaiškius