Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

„Iki pergalės! Virėjų kovos“ „auksiniam šefui“ Mantui Mozūrai iššūkį mes damų trio!

Šį sekmadienį, sausio 11 dieną, 17.40 val. Mantui Mozūrai iššūkį metusi Astera Tenkutienė į pagalbą pasitelkė dvi savo koleges, tad šioje „Iki pergalės! Virėjų kovos“ dvikovoje, prieš naująjį „auksinį šefą“ kovos šaunus virtuvės damų trio.
Auksinis šefas
Auksinis šefas / TV3 nuotr.

Mantas Mozūra nestokoja smagaus polėkio ir geros nuotaikos, o virtuvėje jaučiasi tvirtai ir užtikrintai. Visai neseniai grįžęs iš Brazilijos Mantas dar iki šiol negali atsistebėti vietinių gyventojų temperamentu bei gyvenimo būdu.

„Na, tinginystė ten, matyt, pats populiariausias gyvenimo būdas. Tad įkurti net mažutį restoranėlį bei jį puoselėti vietiniams verslininkams iš tiesų sudėtinga“, – pasakoja Mantas.

„Auksinis šefas“ linki šios laidos žiūrovams nepatingėti pramokti keleto gurmaniškos virtuvės paslapčių ir nors vienam vakarui pabandyti patiems atidaryti mažą restoranėlį savo namuose.

Jam iššūkį metusi Astera šiuo metu vadovauja airiškos virtuvės restoranui. TV3 laidoje „Iki pergalės! Virėjų kovos“ dalyvaujanti šefė patikino, kad airiai iš tiesų negali gyventi be alaus, praneša TV3.

„Airiai labai mėgsta alų, stengiasi daugeliui savo patiekalų suteikti jo prieskonį, tad vienas iš pirmųjų airiškų receptų, kurį teko išmokti, yra aviena troškinta aluje“, – patirtimi dalinasi Mantui iššūkį metusi Astera.

Nėra abejonės, jog po gaubtu išvydę agurkus nustebs abu šefai. Koks subtilus bei akį traukiantis agurkų patiekalas be šaltibarščių, rūgščios agurkienės ir gaivių vasariškų salotų pirmiausia šautų į galvą? Štai komisijos pirmininkas Darius Katinas Vytautą Rumšą patikino, kad tokių valgių yra tikrai daugybė. O tiems, kurie vis dar abejoja, būtina nepraleisti šio sekmadienio vakaro „Iki pergalės! Virėjų kovos“ laidos ir pamatyti, kokiais gurmaniškais agurkų patiekalais nustebins karštos kovos dalyviai.

Azartiškiausia kova „Iki pergalės! Virėjų kovos“ virtuvėje prasidės sekmadienį, sausio 11 dieną, 17.40 val. tik per TV3.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką