Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 09, 14:30

Ilja Aksionovas sulaukė konkurento iššūkio

Penktadienio vakarą talentų šou „2 minutės šlovės“ pasirodys Jungtiniuose Arabų Emyratuose gimęs, Vilniuje gyvenantis lietuvis Thomas Thumosa, kuris mes iššūkį praėjusių metų projekto nugalėtojui Iljai Aksionovui.
Ilja Aksionovas
Ilja Aksionovas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Keturiolikmetis Thomas dainuoti pradėjo visai neseniai ir vokalo anksčiau niekur nėra mokęsis.

„Aš daug dainuoju – metus dainuoju duše ir pusę metų savo kambaryje“, – paklaustas, kiek laiko tobulina savo dainavimo įgūdžius, šypsojosi jaunasis solistas. Jam labai patinka klasika, Thomo idealas yra Ilja, todėl į „2 minutes šlovės“ jis atėjo norėdamas įrodyti, kad dainuoja daug geriau už balsingąjį praėjusių metų projekto nugalėtoją.

Po vaikino pasirodymo komisija buvo priversta kapituliuoti. „Aš nežinau, ką galvoti. Gal kas nors man galėtų paaiškinti, kas čia tik ką įvyko?“ – klausė komisijos pirmininkas Algis Ramanauskas.

Komisijos narė Eglė Juozapaitienė griežtai sukritikavo Thomo vokalinius sugebėjimus, jai pritarė ir Nerijus Juška. Iš komisijos gavęs vieną „patinka“ ir  du „nepatinka“, vaikinas buvo per plauką nuo iškritimo, tačiau situaciją pataisė humoristas Vitalijus Cololo: „Jūs vertinote ne tą žanrą. Jūs kritikavote dainavimą, kai čia buvo tikrų tikriausia parodija.“

Paprašytas ekspromtu sudainuoti dar vieną dainą, Thomas nesutriko ir savo improvizacija prajuokino komisijos narius iki ašarų. Supratęs savo klaidą, baleto primarijus Nerijus Juška pakeitė savo nuomonę ir ištarė Thomui lemtingąjį „patinka“.

Projektas, kuriame gimsta naujos žvaigždės – „2 minutės šlovės“ penktadienį 19.10 val. tik per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką