Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius: „Negali žmogaus nustoti mylėti dėl papildomo kilogramo“

Ketverius metus kartu esantys Lietuvos kultūrizmo čempionas Andrius Pauliukevičius (34) ir iš Namibijos kilusi jo žmona Ilka Adams (30) neslepia, kad jei ne sportas, vargu ar apskritai jie būtų susitikę.
Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius
Ilka Adams ir Andrius Pauliukevičius / Žurnalo „Žmonės“ viršelis

Aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą propaguojančiai Ilkai nepatinka visiškai nesportuojantys, laisvalaikį prie televizoriaus leidžiantys vyrai. O ir Andriaus ankstesni santykiai su nesportuojančiomis merginomis greitai baigdavosi. Dvi motyvuotos asmenybės greitai suprato esantys skirti vienas kitam.

Daug laiko kartu praleidžiantys sutuoktiniai pripažįsta, kad turėti bendrų interesų yra gerai, tačiau ta pati veikla vis dėlto keičia asmeninius santykius. Nors vyro dėmesiu nesiskundžia, kartais, sako Ilka, reikia surengti sau kad ir pasimatymą, išeiti dviese pavakarieniauti į miestą ir tiesiog prisiversti nekalbėti apie sportą, mitybą, knygas, klientus.

Arba tiesiog išvažiuoti iš Lietuvos, kad nauji įspūdžiai ir vaizdai užgožtų kasdienes mintis. O tada abu leidžia sau kiek nusižengti teisingiems principams ir valgo tiek, kiek telpa. Tik tokie „nutrūkimai“ yra planuoti, tad vienas kitam tikrai nepriekaištauja dėl priaugtų šimto ar kelių šimtų gramų. „Negali žmogaus nustoti mylėti dėl plius vieno ar minus vieno kilogramo“, – juokiasi Andrius.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką