2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Ilkos Adams pratimas tvirtoms ir stangrioms rankoms: žiūrėkite video (V)

Norite pasitikti pavasarį lieknesni? Neturite laiko varginančioms treniruotėms, tačiau svajojate apie dailesnę figūrą? Sporto trenerė, knygų apie sveiką gyvenseną autorė Ilka Adams pataria, ką daryti, kad rankos būtų tvirtos ir nesuglebusios.
Ilka Adams
Ilka Adams / Asmeninio albumo nuotr.
Temos: 1 Ilka Adams

Padailinti kūno linijas galima be vargo namuose atliekant sportinius pratimus ir žinant kelias pagrindines mitybos taisykles. 

TAIP PAT SKAITYKITE: Trenerės Ilkos Adams patarimai, kaip iki pavasario patobulinti figūrą patobulinti figūrą: 4 taisyklės

Ilka Adams pristato keletą pratimų, kuriuos darydami atrodysite gražiau ir jausitės geriau!​

RANKOS

Rankų lenkimas stovint su štanga 

Tai pagrindinis pratimas dvigalvio raumens apimčiai ir jėgai didinti. Jį galima atlikti su tiesia, riesta (EZ) štanga, su rankena ir lynu. Tai jau šio pratimo variacijos. 

Tarp vyrų šis pratimas, kaip ir štangos spaudimas gulint, yra ego pratimas, dėl to dažnai naudojamas per didelis svoris ir siūbuojama kūnu, dalį krūvio permetant apatinei nugaros daliai, pečiams. Taip pat klystama, kai lenkiant rankas štanga keliama arba užmetama per aukštai, dilbis judesio pabaigoje atsiranda vertikalioje padėtyje ir dvigalvis raumuo atsipalaiduoja.

Norėdami to išvengti neleiskite, kad alkūnės per smarkiai išeitų į priekį ir neatsilenkinėkite atgal korpusu.

Ir trečia – naudojant per didelį svorį, sulenkus rankas, į apačią svoris ne nuleidžiamas, o nukrinta. Būtent lėtas svorio nuleidimas labiausiai stimuliuoja raumens augimą.

Pozicija: Pėdos pečių plotyje, nugara tiesi, krūtinė pakelta. Pradedant judesį, rankos su štanga turi būti ištiestos ir nuleistos į apačią. 

Atlikimas: Iškvėpdami lenkite rankas per alkūnes ir kelkite svorį į viršų. Įkvėpdami lėtai leiskite į apačią, visiškai jas ištieskite, ištempkite raumenis ir tada vėl kartokite judesį.

VIDEO: Ilkos Adams pratimai: rankų lenkimas su štanga stovint

Daugiau sveikos gyvensenos patarimų rasite Ilkos Adams ir Andriaus Pauliukevičiaus knygose.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką