Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 16:15

Indijoje koncertuojantis Leonas Somovas – apie muzikinį įkvėpimą ir ateities planus

Šiuo metu atlikėjas Leon Somov kartu su muzikinio dueto partnere Dileta svečiuojasi Indijoje. Jau rytoj, spalio 1 dieną, Leon Somov & Dileta pasirodys viename svarbiausių Indijos muzikos renginių, Ziro muzikos festivalyje.
Leonas Somovas ir Dileta Indijoje
Leonas Somovas / Asmeninio albumo nuotr.

Kelis koncertus Indijoje surengsiantis atlikėjas egzotiškoje šalyje taip pat tikisi ir įkvėpimo naujoms dainos. Su Indijos naujienų portalu „EastMojo“ muzikos prodiuseris pasidalino, kokie muzikos atlikėjai labiausiai įkvėpė jo kūrybą, taip pat apie pandemiją ir ką veikė per ją bei kokie planai laukia Indijoje.

„Aš užaugau 80-aisiais klausydamasis daugiausia elektroninės muzikos – tai aiškiai jaučiasi ir mano kūryboje, – šypsosi Leonas Somovas. – Myliu viską, kas susiję su vėlyvuoju „post-punku“, ankstyvuoju „new-wave“ ir „synthwave“ muzikos stiliaus pradžia. Kai galvoju apie konkrečius vardus, labai sunku išsirinkti. Yra tiek daug puikios muzikos!“

Asmeninio albumo nuotr./Leonas Somovas ir Dileta Indijoje
Asmeninio albumo nuotr./Leonas Somovas ir Dileta Indijoje

Kaip Indijos spaudai pasakojo atlikėjas, mėgstamiausios muzikos pasirinkimas labiausiai priklauso nuo dienos ir nuotaikos, tačiau vieną didžiausių įtakų atlikėjui neabejotinai padarė grupė „Depeche Mode“.

„Buvau didžiulis šios grupės fanas, tačiau, jei reiktų įvardinti, kas padarė didžiausią įtaką man elektroninės muzikos erdvėje – tai viena svarbiausių grupių iki šiol išlieka „Massive Attack“. Myliu ir gerbiu šią grupę iki šios dienos“, – teigia Leonas Somovas.

Leonas Somovas & Dileta – Find You:

VIDEO: Leon Somov - Find You (feat. Dileta)

Gastrolių Indijoje metu elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas koncertuoja kartu su Dileta ir būgnininku Gediminu Stankevičiumi. Rugsėjo 28 dieną muzikantai surengė pasirodymą Naujajame Delyje, klube „Depot48“.

Jau šį vakarą, rugsėjo 30 dieną, Leonas Somovas sugros savo DJ programą Ziro festivalio atidarymui skirtame vakarėlyje, kuriame taip pat nuskambės ir soliniai Leono Somovo muzikos kūriniai bei keli bendri darbai su kitais Lietuvos atlikėjais, o spalio 1 dieną kartu su visa grupe pasirodys Ziro muzikos festivalio scenoje.

Lankydamiesi Naujajame Delyje muzikantai aplankė šventyklas, turgų, Indijos vartus, mėgavosi indiška virtuve. Iš Indijos muzikantai sugrįš kitą savaitę. Jau spalio 7 dieną „Kauno oazėje“ dueto „Leonas Somovas & Dileta“ laukia susitikimas su Lietuvos klausytojais.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką