Sportas gyvai

Indrė ir Andrius Bogdanovičiai skųs Kristinai Kaikarienei palankų teismo sprendimą

Pirmadienį Vilniaus apylinkės teismui priėmus palankų sprendimą Kristinai Kaikarienei, su ja bylinėjęs sutuoktiniai Indrė ir Andrius Bogdanovičiai per viešųjų ryšių agentūrą išplatino pranešimą, kuriame pateikė savo poziciją.
Kristina Kaikarienė bei Andrius ir Indrė Bogdanovičiai
Kristina Kaikarienė bei Andrius ir Indrė Bogdanovičiai / Žmonės.lt nuotr.

Antradienį išplatintas Indrės ir Andriaus Bogdanovičių pranešimas:

Nors Vilniaus apylinkės teismas nusprendė, kad vestuvių planuotoja Kristina Kaikarienė savavališkai be užsakovų sutikimo viešindama jos organizuotų vestuvių nuotraukas neatliko neteisėtų veiksmų, vestuves užsakiusi pora šį teismo sprendimą skųs aukštesnės instancijos teismui.

Kaip rašoma pranešime, Bogdanovičių nepasitenkinimą sukėlė tai, kad net ir turėdama aiškų draudimą ir tą pripažinusi teisme, K.Kaikarienė vis tiek viešai platino jų vestuvių detales iliustruojančias nuotraukas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmame sutuoktinių Bogdanovičių ir Kristinos Kaikarienės teismų mūšyje – vedybų planuotojos pergalė

„Norime atkreipti visų porų dėmesį, kurie naudosis vestuvių planuotojų paslaugomis ir gali susidurti su panašiu piktnaudžiavimu, atsitikusiu mūsų atveju“, – sakė Indrė ir Andrius Bogdanovičiai.

Kaip rašoma pranešime, Kristina Kaikarienė teismo metu pati prisipažino, kad savo „Facebook“ paskyrai tvarkyti ir kelti vestuvių nuotraukas užsakovams nežinant buvo paskyrusi vieną iš vestuvėms samdytų fotografių, kurios darbas turėjo apsiriboti tik vestuvėms fotografuoti ir jokiu būdu ne jas viešinti.

„Tokiu būdu mokėdami už fotografės paslaugas, jos kelionės ir pragyvenimo išlaidas mes realiai mokėjome ir už fotografės darbą Kristinai Kaikarienei, kuomet buvo reklamuojama vestuvių planuotoja“, – sakė Bogdanovičiai. Vestuvių planuotoja teisme taip pat prisipažino, kad naujos nuotraukos buvo įkeliamos net po aiškaus užsakovų draudimo tai daryti.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Kristina Kaikarienė
L.Balandžio nuotr./Kristina Kaikarienė

Kaip rašoma pranešime, Kristina Kaikarienė nutyli, kad ji pati pasiūlė straipsnį populiariame žurnale ir pati tarėsi su redakcija, kad straipsnis būtų. Ir tik vėliau dėl straipsnio turinio Indrė ir Andrius Bogdanovičiai tiesiogiai bendravo su žurnaliste. 

K.Kaikarienė nutyli ir tai, kad į televizijos laidą pora kreipėsi tik po pusės metų ir tik po to, kai, nepaisant primygtinių reikalavimų to nedaryti, vestuvėmis nesąžiningai buvo naudojamasi savireklamai, įskaitant ir pasisakymus televizijoje. 

I. ir A. Bogdanovičiai pareiškė, kad K.Kaikarienė juos šmeižia, sudarydama įspūdį, kad jie padavė ją į teismą todėl, kad galėtų neatsiskaityti už jos suteiktas paslaugas.

 „Mes dar iki vestuvių sumokėjome didesnę sumą nei planuota Kristinai Kaikarienei ir jos vadovaujamai viešai įstaigai „Renginių kodas“. Svarbiausia, kad iki mūsų kreipimosi į teismą dėl neteisėto nuotraukų naudojimo K.Kaikarienė apie kokias nors skolas mums nė neužsiminė, taigi, atsiskaityta buvo tinkamai iki mūsų sprendimo kreiptis į teismą“, – sakė Bogdanovičiai.

Pranešime tvirtinama, kad nepaisant daugelio prašymų, jie iki šiol nesulaukė iš K.Kaikarienės jokios ataskaitos, kur ir kaip buvo išleisti jaunųjų sumokėti pinigai. 

„Apibendrinant, Kristina Kaikarienė sąmoningai manipuliuoja informacija ją sau naudinga puse pateikdama į viešumą, stengiasi susikurti „nukentėjusios“ įvaizdį, mus nori pateikti kaip nemokius klientus ir be visa to viešais pareiškimais dar galimai bandė padaryti poveikį teismo sprendimui dėl nuotraukų viešinimo“, – sakė I. ir A. Bogdanovičiai.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Andrius ir Indrė Bogdanovičiai
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Andrius ir Indrė Bogdanovičiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius