2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Indrė Stonkuvienė išliejo širdį dėl Donato Čižausko mirties: „Rieda ašaros“

Po netikėtos atlikėjo ir grupės „Du Donatai“ nario Donato Čižausko mirties prisiminimais ir jautriomis žinutėmis dalijasi muzikanto bičiuliai. Televizijos laidų vedėja ir „Is Agency“ agentūros vadovė Indrė Stonkuvienė portalui Žmonės.lt sakė, kad jai buvusio scenos partnerio netektis – nepaprastai skaudi.
Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas
Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas / Julitos Gižaitės ir LNK nuotr.

„Liūdna, skauda ir apmaudu. Dar gruodžio 24-ąją susirašėme. Palaikėme ryšį. Negaliu patikėti. Dar dabar sunkiai galiu pratarti žodį, nes gumulas gerklėje“, – su portalu Žmonės.lt kalbėjo I.Stonkuvienė.

Moteris su Donatu Čižausku susibičiuliavo projekte „Žvaigždžių duetai“. Čia ji sakė sulaukusi didžiulio kolegos palaikymo. „Daug laiko praleidome kartu ir draugystę tęsėme iki dabar… Negalėjau patikėti šia žinia. Didžiausia užuojauta visai Donato šeimai. Liūdna, kad tokio jauno, nuostabaus žmogaus nebėra. Rieda ašaros“, – jausmų neslėpė pašnekovė.

BNS nuotr./Donatas Čižauskas
BNS nuotr./Donatas Čižauskas

I.Stonkuvienė neslėpė, kad viduje šiuo metu jaučia ypač daug jausmų – chaosą, pyktį ir beviltiškumą. Moteris pabrėžė ir svarbų dalyką, kurį tikisi visuomenėje matyti ateityje.

„Džiaugiuosi mūsų draugyste, laiku kartu, pokalbiais. Tačiau, kaip dabar suprantu, ne viskas buvo išsakyta… Labai tikiuosi, kad daugelis žmonių nebelaikys savyje tu gniužulų. Išsikalbės. Nebegalvos, kad tai – silpnybė. Dabar viskas lieka tik prisiminimuose“, – kalbėjo Indrė Stonkuvienė, velioniui bičiuliui palinkėjusi ramybės.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Indrė Stonkuvienė ir Donatas Čižauskas

Skaudi žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį pasiekė pirmadienio rytą.

Portalo Žmonės.lt žiniomis, atlikėjas nusižudė.

Žinią apie bičiulio ir kolegos mirtį savo feisbuko paskyroje pranešė ir kitas grupės „2 Donatai“ narys Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega DONATAS ČIŽAUSKAS… Išliksi mano atmintyje kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse.

Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge.“

Sausio mėnesį „2 Donatai“ turėjo pradėti turą po Lietuvą – pasirodymai artimiausiais mėnesiais buvo suplanuoti Klaipėdoje, Marijampolėje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Vilkaviškyje, Plungėje, Telšiuose, Utenoje, Kelmėje, Mažeikiuose, Šakiuose.

O balandį turėjo įvykti didžiausias koncertas grupės karjeroje Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Donatas Čižauskas išgarsėjo 2013-aisiais, pasirodęs projekte „Lietuvos balsas“. Vėliau į šį šou jis grįžo nebe vienas, o su kolega Donatu Balvočiumi – jiedu pasirodė kaip grupė „Du Donatai“. Jų mokytojai čia buvo Inga ir Arūnas Valinskai.

Fotogalerija:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką