15min be reklamos
Publikuota 2011 11 12, 23:56

Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus per plauką išliko projekte „Kviečiu šokti“

Šeštadienio vakarą tiesiogiai transliuotame LNK televizijos projekte „Kviečiu šokti“ netrūko staigmenų ir intrigų. Savo pasirodymus ant parketo žiūrovams pristatė dešimt šokėjų porų, o juos vertinusios komisijos gretose atsidūrė ir ką tik solinę karjerą pradėjusi Natalija Bunkė.
Ineta Puzaraitė ir Ovidijus Andriekus
LNK Projekte „Kviečiu šokti“ Inetos Puzaraitės ir Ovidijaus Andriekaus pora žiūrovus nukėlė į Alpes / LNK nuotr.

Atostogos – tokia tema savo pasirodymus ruošė projekto dalyviai. Šokėjai kartu su jais stebėjusiais žiūrovais apkeliavo visą pasaulį – ant parketo pasirodžiusios poros žiūrovus nukėlė į Pietų Ameriką, Balkanų kraštus, taip pat Havajus, Amazonės miškus, kartu dalyvavo safaryje bei slidinėjo Alpėse.

Susumavus komisijos ir už savo favoritus balsavusių žiūrovų balsus paaiškėjo laidos pirmūnai bei autsaideriai. Pirmąją vietą projekte užėmė Irenos Starošaitės ir Andriaus Grebliko pora, neslėpusi džiugių emocijų. Antroji vieta teko Irūnai Puzaraitei ir Rimvydui Černajui, tretieji projekte liko Erika Vitulskienė ir Andrius Butkus.

Paskelbus balsavimo rezultatus paaiškėjo, kad mažiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų teko Inetos Puzeraitės ir Ovidijaus Andriekaus porai. Vis dėlto, šiai porai iš projekto pasitraukti neteko – paisydamas medikų patarimų kartu su Ingrida Mikštiene šokęs Darius Petkevičius nutarė I.Puzaraitei ir O.Andriekui suteikti šansą ir vietoje jų iš projekto pasitraukė pats.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką