Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 09 28, 11:19

Inga ir Darius Budriai Karmėlavoje atidarė viešbutį: įkurtuvių šventėje – būrys svečių

Naujas Ingos ir Dariaus Budrių kūrinys – šeimos viešbutis, kurį jie atidarė Kauno rajone, Karmėlavoje. Į įkurtuvių šventę pora bičiulius pakvietė po keturis metus trukusių statybų.
Ingos ir Dariaus Budrių viešbučio atidarymo akimirkos
Ingos ir Dariaus Budrių viešbučio atidarymo akimirkos / Linos Mitkės nuotr.

„Kai Darius pasakė norįs pastatyti nedidelį, jaukų viešbutuką, tikrai tam nepritariau. Juk buvome pasiruošę įgyvendinti kitą sumanymą – ten, kur gyvename, įrengti dar vieną aukštą, skirtą tik mums – su didele drabužine ir baseinu. Bet dabar džiaugiuosi tuo, kas yra, ir tikiuosi, jog, pabaigus statybas, vyras įgyvendins mano gyvenimo svajonę“, – su šypsena pasakoja I.Budrienė.

Linos Mitkės nuotr./Ingos ir Dariaus Budrių viešbučio atidarymo akimirka
Linos Mitkės nuotr./Ingos ir Dariaus Budrių viešbučio atidarymo akimirka

Naujo statinio kambariai dekoruoti tapytojos Gintės Ramutytės autoriniais darbais.

Budriai daugelį darbų padarė patys – Darius rūpinosi statybomis, o Inga interjeru.

„Sulaukėme ne vieno klausimo, ar ne per puošnus viešbutukas nuo Kauno atitolusiai vietai. Bet kitokio, ne mūsų stiliaus, nenorėjome. Vienas kambarys viešbutyje jau yra užimtas – jame yra įsikūrusi šeima iš Ukrainos“, – sako I.Budrienė.

Ji sakė esanti dėkinga vyrui už atkaklumą ir darbštumą – jei ne Darius, projektas nė nebūtų sugalvotas. „Darius yra tikra mūsų šeimos galva ir puikus pavyzdys vaikams“, – patikina verslininkė.

Fotogalerija:

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką