2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

I.Stumbrienės namuose iškilo įspūdinga eglė: puošė savaitę, šios Kalėdos šeimai – kitokios

Atėjus gražiausioms metų šventėms, verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai kaskart stebina savo namų puošyba. Ne išimtis ir šie metai – moteris parodė įspūdingo grožio eglę, o namus pasipuošti dėl vienos priežasties šįkart jai užtruko nepaprastai ilgai.
Inga Stumbrienė su šeima
Inga Stumbrienė su šeima / Dariaus Kučio nuotr.

Įspūdingos eglutės nuotraukomis Inga Stumbrienė pasidalijo ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Inga prisipažino, kad namuose mėgsta justi tikros Kalėdų eglės kvapą, todėl žaliaskarė Stumbrų namuose visada būna tik gyva.

Paklausta apie puošybą, I.Stumbrienė atskleidė, kad ant šeimos eglės kasmet puikuojasi tų pačių spalvų žaisliukai.

„Eglutės dekoracijose dominuoja pagrindines kalėdinės spalvos: raudona ir auksinė. Tai klasikinės spalvos, ir man jos pačios gražiausios“, – pasakojo moteris.

Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima
Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima
Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima
Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima

Tiesa, pasak pašnekovės, daugiausia laiko šį sykį užtruko ne pasipuošti pačią eglutę. Visas Ingos ir Aivaro Stumbrų butas per šias šventes pavirto tikra kalėdine pasaka, kurią suruošti užtruko ypač ilgai – net savaitę.

O kaip šiemet garsūs verslininkai pasitinka gražiausias metų šventes? I.Stumbrienė atskleidė, kad jos ypatingos – Kalėdų taip Stumbrai dar nešventė.

„Labai laukiame švenčių, nes šiais metais pirmą kartą su gimine Kūčias švęsime pas mus namuose.

Tad laukia sunkūs ir atsakingi pasiruošimo darbai. Žiemos šventes visada švenčiame giminės rate, tačiau šiemet pirmą kartą tai darysime pas mus“, – portalui Žmonės.lt kalbėjo žinoma moteris.

Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima
Dariaus Kučio nuotr./Inga Stumbrienė su šeima

Inga ir Aivaras Stumbrai jau daug metų savo namuose renka įvairiausias kalėdines dekoracijas ir žaisliukus – ši tradicija užgimė poros santuokos pradžioje. Viskas prasidėjo nuo įsikėlimo į pirmuosius savo namus, o dabar jau žaisliukų nebesuskaičiuoja.

„Tačiau kiekvienais metais dalį visada kažkam atiduodame ar padovanojame“, – portalui Žmonės.lt sakė I.Stumbrienė, pridūrusi, kad kasmet įsigyja ir naujų puošmenų.

Paklausta, kaip atsirenka žaisliukus, kuriais kaskart puoš žaliaskarę, moteris paaiškino, kad dažniausiai vadovaujasi 50/50 principu – pusė žaisliukų būna seni, o pusė pirkti tais metais.

„Visiškai nėra svarbu, kur pirkti žaisliukus, svarbu, kad jie būtų kokybiški, ir atitiktų eglutes puošimo idėją. Visi mūsų žaisliukai kruopščiai išieškoti, net būtų sunku išvardinti, iš kiek daug vietų jie surinkti.

Kaina, be abejo, visada yra svarbu, tad stengiamės pernelyg neišlaidauti, dažnai ir patys pasigaminame vienokias ar kitokias puošmenos, detales“, – pasakoja verslininkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką