Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 07, 11:58

Ingrida Martinkėnaitė skiriasi su vyru Andrejumi Velijevu

Grupės „69 Danguje“ atlikėja Ingrida Martinkėnaitė, po daugiau kaip dešimtmetį trukusių santykių, skiriasi su vyru Andrejumi Velijevu, praneša portalas Žmonės.lt.
Ingrida Martinkėnaitė
Ingrida Martinkėnaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Pirmadienį interneto portaluose pasirodė naujiena apie tai, kad dainininkės vyras sėdo į teisiamųjų suolą. Jam pateikti kaltinimai garsioje byloje – vadinamosios „Mokesčių inspekcijos“ gaujos nariai kaltinami turto prievartavimu, vagystėmis ir kitomis nusikalstamomis veikomis.

Naujienų antraštėse skambėjo ne tik A.Velijevo, bet ir jo žmonos I.Martinkėnaitės pavardė. Šie įvykiai įskaudino ir sukrėtė žinomą dainininkę. Moteris pasipiktino, kad jos pavardė linksniuojama prie aprašomų vyro nešvarių darbelių.

Žmonės.lt žiniomis, kurį laiką brendęs I.Martinkėnaitės ir A.Velijevo skyrybų klausimas jau pasiekė kulminaciją.

Gruodžio pradžioje žurnalui Žmonės.lt moteris prisipažino, kad šeimoje tvyro įtemptas laikotarpis ir jiedu su vyru dėl savo santykių stovi apsisprendimo kryžkelėje.

Panašu, kad porą draskiusios abejonės dėl santykių išsisklaidė – Ingrida su vyru nusprendė pasukti skirtingais keliais.

„Vakarykštės naujienos mane išmušė iš vėžių, net negaliu ramiai šnekėti“, – portalui Žmonės.lt antradienį sakė Ingrida.

„Mudu su vyru jau išsiskyrę, todėl nenoriu, kad mano pavardė būtų siejama su jo veiksmais. Mane tai tikrai nuliūdino ir įžeidė. Aš nesu susijusi su jokiais nusikaltimais, todėl ir mano vardo nereikėtų naudoti“, – nuoskaudos neslėpė žinoma moteris.

Paklausta, ar nuspręsta nutraukti santykius oficialiai, Ingrida tai patvirtino: „Procesas yra prasidėjęs... Visi taškai mūsų santykiuose jau sudėti. Mes abu taip nusprendėme“, – teigė sunkiai žodžius rinkdama I.Martinkėnaitė.

15min.lt archyvo nuotr./Ingrida Martinkėnaitė su vyru Andrejumi Velijevu
Ingrida Martinkėnaitė su vyru Andrejumi Velijevu

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką