Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Į Ingridos Kazlauskaitės 33-iojo gimtadienio šventę atvyko ir Aaronas Perezas su drauge Urte

„Tokio gimtadienio tiesiog neįmanoma pamiršti! Nežinau, ar dar kada nors tiek kartų per vakarą ir šypsojausi, ir norėjau verkti“, – prisipažino po šventės, kurią jai 33-osios sukakties proga surengė draugai, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė.
Ingridos Kazlauskaitės gimtadienyje - Kalėdų Senelis, Aaronas Perezas su drauge Urte, Mattas Grace‘as
Ingridos Kazlauskaitės gimtadienyje - Kalėdų Senelis, Aaronas Perezas su drauge Urte, Mattas Grace‘as / Giedrės Narkevičiūtės nuotr.

Ji neslėpė – vakaro metu stulbino viskas: vieta, vaišės, programa, vedėjas, dovanos, draugų dėmesys.

I.Kazlauskaitė šypsosi – ruošiantis gimtadieniui jai tereikėjo pasirūpinti suknelėmis, grožio procedūromis, tortu, išsiųsti kvietimus draugams bei nutarti, kokiais gėrimais jie vaišinsis vakarėlyje.

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

„Tikrai jaudinausi, nes žinojau tik vietą, kur turiu atvažiuoti. Galvojau, jog visi jaukiai pasikalbėsime, pasidalinsime prisiminimais. Bet... viskas buvo super, tobula!“, – komplimentų bičiuliams negailėjo šventės kaltininkė.

Antrąją Kalėdų dieną gimusios I.Kazlauskaitės svečiai 19 val. suvažiavo į naują Kauno restoraną „Floros simfonija“. Uždaroje salėje virtuvės šefas Artūras Rakauskas buvo paruošęs specialiai jubiliatei sukurtų gardumynų.

Pirmąja staigmena I.Kazlauskaitei tapo pagrindinio Kauno Kalėdų senelio vizitas į jos šventę. Pabendravęs su sukaktuvininke ir išsiaiškinęs, ar ji buvo gera visus metus, svarbų žiemos švenčių personažą įkūnijęs Gintaras Vidmantas pakvietė svečius sukurti bendrą šokį.

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Gediminas Juodeika, Ingrida Kazlauskaitė

Prieš atsisveikindamas su I.Kazlauskaite Kalėdų senelis jai uždavė keletą svarbių mįslių, į kurias atsakiusi dainininkė pateko į vieną iš keturių restorano salių. Joje gimtadienį šventusi mergina aptiko lagaminą, o jame – pagrindinę dovaną kelionę lėktuvu į Juodkalniją.

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka

Negalėjusi patikėti, jog visa tai realu, I.Kazlauskaitė sužinojo, jog į svečią šalį kartu vyks ir artimiausių draugų kompanija.

Atlikėjos vakaro metu laukė ir kitos prabangios dovanos – „Pañpuri“ namų kvapas ir žvakė, sukurta Prancūzijos karalienės Marijos Antuanetės garbei, šampano aliejus, papuošalų autorės Ivetos Norbutaitės auskarai – rankomis pintos rožės, dekoruotos „Swarovski“ kristalais.

I.Kazlauskaitę pralinksmino televizijos laidų prodiuserio ir aktoriaus Gedimino Juodeikos dovana – trintukas, su kuriuo galima ištrinti padarytas klaidas.

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Aaronas Perezas su drauge Urte, Ingrida Kazlauskaitė, Mattas Grace‘as
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Aaronas Perezas su drauge Urte, Ingrida Kazlauskaitė, Mattas Grace‘as

Artima šventės kaltininkės draugė, medalių kūrėja „Irina My My“ jubiliatės suknelę papuošė masyviu papuošalu, kuriame – aštuonių aštuntukų, reiškiančių begalybę ir norų išsipildymą, junginys. Ji taip pat padėjo visiems susirinkusiems kartu I.Kazlauskaitei suverti linkėjimų apyrankę. Bene dažniausiai vakare skambėjo su meile, šeima ir talentu susiję sveikinimai.

Gerų emocijų ir kuo greičiau sulaukti savo mylimojo I.Kazlauskaitei linkėjo jaunasis turtuolis iš Amerikos Aaronas Perezas ir jo širdies draugė Urtė. Taip pat žinomas DJ iš Los Andželo Mattas Grace‘as.

TAIP PAT SKAITYKITE: Milijonieriaus Aarono Perezo mylimoji 16-metė Urtė: „Neketinu atsisakyti žmogaus dėl kitų pavydo“

Į I.Kazlauskaitės šventę atskrido ir šiuo metu Graikijoje rungtyniaujantis futbolininkas Nerijus Astrauskas. Tarp sveikintojų buvo ir televizijos laidų vedėjas Edvardas Žičkus, kelionių organizatorius Rimvydas Širvinskas-Makalius.

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka

Šventei vadovavęs renginių vedėjas Tomas Grigaitis pasirūpino, kad I.Kazlauskaitės svečiai kuo daugiau sužinotų apie jubiliatę bei prisimintų smagiausias istorijas, kuriose kartu dalyvavo. Pavyzdžiui, kaip Kazlauskai Lenkijoje gelbėjo skęstantį automobilį.

I.Kazlauskaitės tėvai Liveta ir Petras dukters šventėje dalyvauti negalėjo dėl iš anksto priimtų užsakymų pasirodymams. Būtent todėl gimtadienio kaltininkė pirmąjį atpjautą torto gabalėlį skyrė jiems.

TAIP PAT SKAITYKITE: Prieš 33 metus per Kalėdas dukros Ingridos susilaukusi Liveta Kazlauskienė – apie išdykusią vaikystę

Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Ingridos Kazlauskaitės 33-ojo gimtadienio akimirka
Giedrės Narkevičiūtės nuotr./Edvardas Žičkus

Ypatingą dovaną, dedikuotą I.Kazlauskaitei, padėjo sukurti tapytoja Gintė Ramutytė. Ant jos nupieštojo medžio šventės dalyviai dažais turėjo uždėti antspaudus – moterys pirštais, o vyrai – nosimi.

Prieš keliaudami į after party naktiniame klube „Drama Night Club“ susirinkusieji tam pasiruošė – dalyvavo „Senamiesčio klubo“ vadovės, profesionalios šokių trenerės Beatričės Skabickienės surengtoje šokių pamokoje.

„Visko buvo tiek daug ir taip jautru, kad apie gimtadienį vis tebegalvoju“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius