Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 10:24

Internete išgarsėjusi mokytoja Veronika: apie buvimą kitokia, Maldyvus ir koleges

Prisiminimais grįžus atgal į mokyklos suolą, daugelį užplūsta sentimentai. O trečiadienį, šalyje minint Mokytojų dieną, apie mokinius ir kitokį jų mokymą prabils tikriausiai populiariausia šalies mokytoja vadinama Veronika Naumovaitė.
Veronika Naumovaitė
Veronika Naumovaitė / Socialinių tinklų nuotr.

Moteris laidoje „Gero vakaro šou“ pasakoja savo darbą itin mėgstanti, tačiau nuo pat pirmųjų savo pamokų, iškart turėjo tikslą vaikus mokyti kuo įmanoma originaliau.

„Norėjau visam pasauliui pasakyti, kad aš esu mokytoja. Susikūriau savo „Facebook“ paskyrą ir visose grupėse ėmiau dalintis, kad esu visai kitokia mokytoja“, – apie savo kelią pasakoja Veronika, vaikams sukūrusi net specialias skaitymo korteles.

Socialinių tinklų nuotr./Veronika Naumovaitė
Socialinių tinklų nuotr./Veronika Naumovaitė

Kad mokytoja kitokia – akivaizdu. Mokiniai ją mėgsta, ir net baigę pradines klases, vis sugrįžta pasisveikinti. Veronika dėl to stengiasi – net ir ne itin vaikų mėgstamą mokslų pradžios šventę ji paverčia pačia didžiausia pramoga.

„Pirmą mokinių laidą išleisti buvo be galo liūdna – apsiverkiau, paliūdėjau, bet išleidau. Tačiau visi jie grįžta – ateina per pertraukas, pasveikina per gimtadienį. Būtinai užeina ir per rugsėjo 1-ąją, nes mano rugsėjo 1-oji visuomet būna įspūdinga, vyksta įvairūs šou. Pavyzdžiui, praėjusiais metais buvo kosmoso tema. Man labai smagu, kai atėję vaikai sako: „Wow, kokia rugsėjo 1-oji!“. Dabar jie visuomet tikisi kažko panašaus“, – su šypsena pasakoja mokytoja.

Žiūrovai išvys, kaip atrodė jos dekoruota klasė, pavirtusi į kosmoso platybes.

V.Naumovaitė laidoje prisimena ir savo karjeros pradžią. Po studijų baigimo, ji iškart aktyviai ėmė ieškoti darbo. Tiesa, tuo metu pasaulyje siautėjo pandemija, tad dalis pamokų vyko nuotoliniu būdu. O moteris kaip tik buvo suplanavusi kelionę...

„Vos baigusi studijas, visur išsiunčiau CV ir viena mokykla mane pakvietė pokalbiui. Ten manęs paklausė, ar moku groti pianinu? Pasakiau, kad palieku tai profesionalams, tad man buvo pasakyta, jog tokiu atveju jiems netinku. Tuomet ta pati mokykla paskambino dabartinei mano mokyklai ir pasakė, kad tikrai būsiu gera specialistė, verta mane priimti. Atėjau, pasikalbėjome, susitarėme, o tada pasakiau, kad turiu vieną prašymą...kad mane išleistų į Maldyvus“, – prisiminimais dalijasi ji.

Tiesa, linksmi V.Naumovaitės mokymo būdai ir įsimenanti jos asmenybė mokykloje žavi ne visus.

„Kai kurios mokytojos manęs labai nemėgsta. Apie pasisveikinimus galima pamiršti“, – šypteli ji.

„Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 20 val. per TV3!

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką