15min be reklamos
2017 01 02, 13:19

Intriguojanti ir kontrastinga dviejų Karolinų fotosesija: „Norėjome pabrėžti mūsų skirtumus“

Dvi gražios, dvi talentingos, dvi Karolinos. Dvi draugės, du modeliai – Karolina Toleikytė (20) ir Karolina Meschino (21) – įsiamžino šventinėje fotosesijoje. Merginos sugalvojo pačios sau padaryti dovaną – prieš fotografo Dainiaus Ščiukos objektyvą atskleidė savo skirtingus charakterius ir skirtingas asmenybės puses.
Karolina Toleikytė, Karolina Meschino
Karolina Toleikytė, Karolina Meschino / Dainiaus Ščiukos nuotr.

Dar prieš Kalėdas abi Karolinos sugalvojo drauge įsiamžinti žaismingoje fotosesijoje, o kartu ir nusifilmuoti šventiniame vaizdo klipe. „Pastaruoju metu pradėjome daugiau bendrauti, todėl nusprendėme sujungti mūsų charizmą ir praskaidrinti draugų feisbuko sienas“, – 15min kalbėjo K.Meschnino.

Karolinos pažįstamos jau porą metų, kartu jos dalyvavo ir Kipre 2015-aisiais vykusiame „Miss Fashion TV“ konkurse. Tuomet K.Meschino buvo viena iš dalyvių, o metais anksčiau konkursą laimėjusi K.Toleikytė tapo jos mentore.

Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino
Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Toleikytė, Karolina Meschino

„Tuomet labai susibendravome“, – šyptelėjo K.Meschino. Pasak jos, pirmiausia kontrastingo vaizdo klipo idėja kilo K.Toleikytei, o tolimesnis planas vėliau rutuliojosi savaime.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karolinos Meschino modeliu Milane tapusi Karolina Toleikytė sužavėjo italus

Modelių žodžiais tariant, šis judviejų pačių sugalvotas projektas buvo tiesiog idėja „for fun“. Jos fotografavosi ir filmavosi pačioje sostinės „Kempinski“ širdyje esančiame viešbutyje, pro kurio langus atsivėrė pagrindinė šalies Kalėdų eglė.

Modeliai fotosesijos metu tris kartus keitė drabužius, sukūrė po kelis įvaizdžius – su „Tiulio fėjų“ suknelėmis ir „La Perla“ apatiniu trikotažu, naktinukais.

Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Meschino
Dainiaus Ščiukos nuotr./Karolina Meschino

„Kartais yra labai smagu kažką padaryti dėl savęs. Tiek aš, tiek Karolina turime daug komercinių užsakymų ir darbų, o šį kartą norėjome tiesiog video ir nuotraukų sau. Visa tai buvo labai šaunu, smagiai praleidome laiką kartu“, – 15min pasakojo K.Toleikytė.

Fotografo D.Ščiukos nuotraukose jos įkūnijo savo skirtingus charakterius: šviesiaplaukė mėlynakė, baltos odos K.Toleikytė tapo baltos spalvos deive, itališko kraujo turinti, tamsesnių bruožų K.Meschino virto juoda intriguojančia dama.

Ar šios spalvos ir gyvenime Karolinų mėgstamiausios? „Oi, tikrai ne juoda. Kadangi esu gimusi po Žuvies ženklu, esu labai emocinga ir jausminga, manyje gyvena ne viena asmenybė – kasdien atsikeliu vis kitokia. Todėl ir spalvos – vieną dieną mano mėgstama yra tamsiai raudona, kitą – žalia“, – pasakojo K.Meschino.

Tuo tarpu K.Toleikytės favoritų sąraše – raudoni ir aukso atspalviai, šie jos mėgstamiausi.

Pasak jos, dirbti kūrybiškame kolektyve buvo labai smagu, todėl ir prisiminimai – itin gražūs. Panašios nuomonės laikosi ir K.Meschino. Pasakodama apie darbą su filmavimo komanda „Ū“ ir užkulisiuose merginas įamžinusiu fotografu D.Ščiuka, ji negailėjo komplimentų.

„Nuotaika fotosesijos ir filmavimo metu buvo labai smagi, abi buvome atsipalaidavusios, šokinėjome ant lovos, dainavome“, – prisiminė K.Meschino.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką